Toto fanúšikovia netušili. Veľké odhalenie Sagana v knihe: Koniec kariéry?! Tieto slová šokujú celý svet!

BRATISLAVA – Odhalil šokujúce tajomstvo. Slovenský cyklista Peter Sagan si vo svojej autobiografii zaspomínal na viaceré významné momenty jeho kariéry a odhalil veci, o ktorých fanúšikovia ani len netušili.

PREČÍTAJTE SI ŠOKUJÚCE ODHALENIE SAGANA V GALÉRII

Všetko sa stalo v roku 2015, keď Sagan získal svoj prvý titul majstra sveta. Dnes trojnásobný svetový šampión však odhalil šokujúce skutočnosti, ktoré by zatriasli nielen jeho fanúšikmi, ale aj celou cyklistikou.

Sagan mal v roku 2015 zažiť prelomový rok, no namiesto víťazstiev prichádzali katastrofálne výsledky. „Šiel som na severské klasiky, no priznávam, že som stál za prd. Malo ísť pritom o môj prelomový rok. Žiadne druhé a tretie miesta či tesné prehry. Naplnilo sa to, ale v negatívnom zmysle. Na konci apríla som ani netušil, čo je to pódiové umiestnenie,“ spomína Sagan v knihe na náročné chvíle.

To však zďaleka nebolo všetko, čo sa Saganovi stalo. Bolo to totiž oveľa horšie. Slovenský cyklista vyrukoval v knihe so šokujúcim priznaním, o ktorom nikto z fanúšikov nevedel. Pozrite si jeho odhalenie v GALÉRII.

PREČÍTAJTE SI ŠOKUJÚCE ODHALENIE SAGANA V GALÉRII

Môže vás zaujímať:

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

Športové hviezdy poriadne naložili Saganovi: Peťo, TOTO radšej ani nečítaj!

Toto hovorí jasnou rečou. Porovnanie, aké tu ešte nebolo: Šokujúca pravda o Saganovej sile!

FOTO Urobila to opäť! Cyklistická bohyňa zo Slovenska sa znova vyzliekla pred fotografom!

Autor: po
Video
Diskusia