„Konečne som mal dovolenku,“ skonštatoval Sagan v jednom z rozhovorov, keď sa ho novinári pýtali, čo robil po diskvalifikácii na „starej dáme“. A dovolenku si teda doprial poriadnu „dofču“. Spolu s manželkou odfukoval na jachte Christiny O, ktorá v minulosti patrila lodnému magnátovi Aristoteovi Onassisovi.

Napriek tomu, že na takmer 100 metrovom plavidla nechýbajú napríklad barové stoličky potiahnuté penisom veľryby, tak si treba dávať na nej pozor na každom kroku. Najlepšie by mohol rozprávať Peter, ktorý sa po incidente na lodi premenil na príšeru. „Keď som išiel do jacuzzi, ktorá bola na palube, pošmykol som sa a preletel cez ňu. Dopadol som prudko tvárou na jej opačnej strane a vybil si dva predné zuby. Tieto zuby, ktoré nahradili moje mliečne, keď som mal deväť rokov, mi poslúžili dobre a prežili aj všetky pády v cyklistike. Rozhodli sme sa, že o tom nikomu radšej nepovieme,“ napísal vo svojej autobiografii Tourminátor.

Loď v minulosti bola bojovým plavidlom, ktoré mali vyhodiť do šrotu. Kúpil ju však Onassis a vyrobil z nej honosnú loď pre dovolenkárov. Aj Sagan si musel poriadne. Priplatiť za týždeň s kamarátmi a manželkou v 18 kajutách mohol podľa cenníka zaplatiť 560 tisíc eur. Keď k tomu prirátame návštevu zubára, tak dovolenka sa trojnásobnému majstrovi sveta o niečo predražila.

Šokujúce zábery Sagana bez zubov a z dovolenky na jachte si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

Silné slova Sagana o manželke Katke. Peter, tak prečo sa potom rozchádzate?

FOTO Kuzminová sa navliekla do novej kombinézy: Je SEXI, ale jej kolegyňa ju dokonale zatienila!

FOTO Cibulková dráždila aj v Pekingu: Prepotené tričko a jej trčiace bradavky určite neprehliadnete!