Trojnásobný majster sveta prekvapil novým zostrihom, no jeho „look“ má aj iný odkaz. Podporil ním nadáciu Fondation Princesse Charlène, teda charitatívnu organizáciu nesúcu meno po monackej princeznej Charléne, ktorá distribuuje v Monaku miestnemu obyvateľstvu kvalitné rúška. 

It's an honor for me to be a supporter of the @fondationprincessecharlene and I thank them for their initiative to distribute today in Monaco these masks! #strongtogether #stayathome #fondationprincessecharlene #restezchezvous

75.6k Likes, 474 Comments - Peter Sagan (@petosagan) on Instagram: "It's an honor for me to be a supporter of the @fondationprincessecharlene and I thank them for..."

Najnovší účes „Tourminátora“ je veľkou zmenou, keďže v posledných rokoch boli jeho fanúšikovia zvyknutí prevažne na hustú „hrivu“. Pozrite sa, čo hovoria známe slovenské ženy na takúto výraznú zmenu imidžu. Niektorým sa páčili viac Saganove dlhšie vlasy, iné preferujú kratší zostrih.

Fitnesske Timei Trajteľovej sa páčil jeho elegantný účes. „Myslím, že tak mu to najviac sedí. Pôsobí to tak upravene a zároveň mu to dodáva správny mužský štýl.“

Fitnesska Timea Trajteľová.
Fitnesska Timea Trajteľová.
Zdroj: Instagram Timea Trajteľová