EXKLUZÍVNE ZÁBERY Katky a Petra si pozrite vo FOTOGALÉRII!

Presnejšie do Bratislavy, kde sa v stredu ukázal slovenským fanúšikom a po tlačovej konferencii ešte zamieril do rodnej Žiliny. Tam sa so svojou bývalou partnerkou Katarínou (30) a synom Marlonom nestretli. Lepšie povedané, minuli sa. Nám sa podarilo ešte stále pani Saganovú stretnúť na benzínke pred výjazdom zo ŽIliny na diaľnicu smerom do hlavného mesta.

Keď sa Katarína zastavila na čerpacej stanici už takmer na výjazdovke zo Žiliny aj so synom Marlonom, bolo zrejmé, že opúštajú sever Slovenska a smerujú do Bratislavy. Naopak, jazdec Bora-Hansgrohe mal po mítingu pár hodín čas a vybral sa so svojím karavanom opačným smerom.

Z toho vyplýva, že v deň, ktorý Sagan strávil na Slovensku, si syna zrejme neužil. A spomínal to v rozhovore, ktorý poskytol ešte v Bratislave. „Po Tour de France som Marlona nevidel, nemal som čas. Išiel som hneď do Panamy,“ zdôveril sa držiteľ rekordného zeleného dresu z Tour.

Katka Saganová naberala so synom opačný smer ako Peter.
Katka Saganová naberala so synom opačný smer ako Peter.
Zdroj: MATEJ JANKOVIČ

My sme v Žiline a okolí zisťovali, ako dlho sa v rodnom kraji zdrží. „Iba jeden deň a ide do Monaka,“ prezradila nám osoba blízka Saganovi. Navštívili sme aj sídlo rodiny Kataríny j v Dolnom Kubíne, no ani tam sme ho nenašli. „Katka už nie je doma,“ dozvedeli sme sa od príbuzných, ktorí nevylúčili možnosť, že s Marlonom išla do Monaka. Tam majú apartmán, kde občas trávia voľné dni. Inak, už bol rok odvtedy, čo ohlásili krach manželstva. Pre Katarínu má dátum rozchodu smutnú symboliku. „Mám v tomto čase narodeniny,“ vyjadrila sa pre Šport24.sk pred pár dňami Katarína.

EXKLUZÍVNE ZÁBERY Katky a Petra si pozrite vo FOTOGALÉRII!