"Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie," napísal Sagan podvečer na Facebooku. 

"Zaľúbili sme sa do seba, prešli sme fantastickú cestu a dostalo sa nám požehnania v podobe krásneho syna Marolona. Katka je dôležitou súčasťou môjho života, podporovala ma počas všetkých tých rokov v mojej presionálnej kariére a je skvelou matkou. Necítime k sebe nič zlé, iba pôjdeme svojou cestou so vzájomným rešpektom," pokračoval Peter.

Ich lásku sledovalo celé Slovensko. Už len prevalenie toho, že veľký talent cyklistiky niekoho má, zatriaslo Petrovou fanúšikovskou základňou. Začali sa ukazovať spoločne na verejnosti, prišla honosná svadba a aj syn. Všetko nasvedčovalo tomu, že športový aj ľudský idol má dokonalé manželstvo. Až prišiel jeden večer v čase, keď celé Slovensko fandí Petrovi na TOur de France, a všetko je zrazu inak. 

Príbeh lásky Saganovcov, ktorá sa nekončí šťastne, si môžete pozrieť TU!

Mohlo by vás zaujímať:

Prišlo to ako blesk z jasného neba: Peter Sagan sa rozišiel s manželkou Katkou!

FOTO Peter Sagan nás pustil do svojho súkromia: Po etapách oddychuje v luxuse za 100-tisíc!

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!
Zdroj: Martin Domok