POZRITE SI PRSIA SEXI REPORTÉRKY V GALÉRII

Počas pretekov Vuelta a San Juan, resp. po jednej z etáp, robila sexi novinárka rozhovor s jedným z cyklistov Quick-Stepu. Na tom by nebolo nič čudné, lenže Mendigurenová nechala podprsenku doma a celému svetu odhalila bradavky v plnej paráde.

Bývalý belgický cyklista sa neudržal a záber okomentoval na Twittri svojsky: „Je v Argentíne zima?“

Tento komentár spustil vlnu reakcií, svoju pridala aj austrálska novinárka Sophie Smithová. „Naozaj? Prosím, povedzte mi, že význam vety sa stratil v preklade a nešlo vo vašom podaní o objektivizáciu mladej reportérky,“ napísala.

Sexi Belen vie byť poriadne odvážna. Reportérka ESPN na instagrame rada odhalí svoj dekolt a celý svet obdivuje, čo skrýva v podprsenke, resp. v plavkách.
Sexi Belen vie byť poriadne odvážna. Reportérka ESPN na instagrame rada odhalí svoj dekolt a celý svet obdivuje, čo skrýva v podprsenke, resp. v plavkách.
Zdroj: instagram B.M.

Belgičan sa však nedal odbiť: „Nevyťahujte feministickú kartu. Dobre vedela, čo má oblečené, resp. čo nemá a prečo to urobila. Ak by mne počas rozhovoru so športovkyňou bolo vidno prirodzenie, tiež by si zo mňa niekto urobil srandu, alebo by dokonca niekto povedal, že je to neúctivé.“

Na výmenu názorov zareagovala aj samotná Mendigurenová, ktorá rada na instagrame odhalí svoj dekolt a to, čo skrýva v podprsenke, resp. v plavkách. „Ďakujem, Sophie. Bude to nejaký čas trvať, ale naozaj dúfam, že muži pochopia, že tento druh komentárov je veľký rodový problém. S týmto druhom rodového násilia žijeme od narodenia.“

Pozrite sa, čo spravila sexi moderátorka Diletta Leotta fanúšikom: