Tiňkov je momentálne v Londýne, kde čaká na súdny proces vydania do USA pre obvinenia z daňových podvodov. Práve toto mal byť dôvod, prečo sa v poslednom čase stiahol z verejného života. Lenže za stiahnutím sa  do úzadia nie sú vlečúce sa súdne spory, ale jeho zdravia. Diagnostikovali mu rakovinu.

„V posledných dňoch som sa neobjavil na verejnosti, z čoho vzniklo niekoľko otázok a špekulácií, keďže stále predbieha môj súdny proces. Hoci som tieto informácie nechcel zverejniť, zdá sa, že nadišiel čas, aby som vám povedal, že mi bola diagnostikovaná akútna forma leukémie,“ uviedol Tiňkov pre vedomosti.ru.

Bývalý zamestnávateľ Sagana je podozrivý z toho, že pred daňovou kontrolou zatajil majetok vy výške jednej miliardy. Dokonca už mal sedieť za mrežami, ale pravdepodobne vzhľadom na jeho zdravotný stav mu bol prepustený na kauciu 23 miliónov eur. K tomu sa od 19:00 do 7:00 musí zdržiavať vo svojom londýnskom byte.

„Čo sa týka mojich daňových prznaní v minulosti, právnici na nich neustále pracujú, takže mam dostatok síl na boj proti môjmu najväčšiemu nepriateľovi chorobe,“ uviedol Oleg.

Pozrite sa, ako musel byť Tiňkov vždy stredobodom pozornosti, TU!