Pozrite sa, ako hviezdil Saganov syn v Monaku, v GALÉRII

Sagan sa predstavil na exhibičnom kritériu v Monaku. Na podujatí BeKing Monaco sa stretla hotová cyklistická smotánka, víťazom hviezdami nabitého kritéria sa stal Slovinec Roglič, ale výsledok bol na pretekoch, ktoré mali aj charitatívny charakter, nepodstatný.

A keďže sa preteky konali v Monaku, kde má Sagan trvalý pobyt, nechýbal na ňom ani jeho syn Marlon. Ten najskôr fandil pri trati svojmu otcovi a držal mu palce v boji o víťazstvo, neskôr taktiež nasadil prilbu, vysadol na bicykel a brázdil Monakom po Petrovom boku a objavil sa po boku svojho otca aj na pódiu.

„Parádna akcia v Monaku. Bolo príjemné zdieľať cestu s kamarátmi z pelotónu, s deťmi, ale aj s amatérskymi pretekármi. Nebola to len športová udalosť, ale skutočný cyklistický festival pre všetkých. Som šťastný, že som sa tejto akcie zúčastnil s mojím synom Marlonom,“ napísal Sagan na instagrame a pridal zábery, ktoré opäť roztápali srdcia fanúšikov.

Marlon sa potatil

Sagan sa viackrát na sociálnej sieti pochválil, ako jeho synovi ide jazda na bicykli. Tú malý Marlon zvláda parádne a učí sa rýchlo. To, že sa „potatil“, potvrdzujú aj slová Petra Zánického, prvého Petrovho trénera, z nedávneho rozhovoru pre Šport24.sk. „Marlon je úplne po tatkovi a Peťo je na neho právom hrdý. Zároveň je rád, že rovnako ako on má adrenalínové sklony,“ povedal Zánický.