FOTO luxusného Saganovho bývania nájdete TU!

Peter Sagan žil s manželkou Katarínou najskôr v apartmáne na ulici Avenue des Papalins, ktorý však po ich šokujúcom rozchode v roku 2018 pripadol cyklistickej polovičke. „Povedal by som, že náš vzťah je vynikajúci. Je to aj kvôli nášmu synovi, pretože obaja chceme, aby vyrastal v podmienkach, v ktorých mu nič k šťastiu nechýba,“ prezradil cyklista pred rokom a pol detaily zo súkromia.

Napriek tomu, že dvojica spolu už niekoľko rokov nežije, obaja si uvádzajú adresu naďalej v populárnom daňovom raji, no jazdec tímu TotalEnergies sa podľa všetkého znova presťahoval. Naposledy mal Sagan apartmán na ulici Avenue Princesse Grace, no teraz by mal bývať na skok od manželky a ich syna Marlona. Náš cyklista sa ani netají tým, že chce so synom tráviť každú voľnú chvíľu zo svojho vzácneho času.

Hviezdny cyklista zakotvil v apartmánovom komplexe na Avenue des Ligures, ktorý je autom vzdialený len minútu od bytu, v ktorom žije stále jeho zákonitá manželka a pešo to má Sagan štyri minúty, takže za svojou polovičkou a Marlonom môže doslova chodiť v papučiach. Cena bytov v tejto lokalite sa pohybuje v miliónových cifrách a ak by ste o nejaký mali záujem, pripravte si minimálne 6 miliónov eur, no vysoliť ich môžete aj 10.

V každom prípade Sagan sa na novú adresu sťažovať nemôže. Pohľad zhora na apartmánový komplex prezrádza, že jeho rezidenti majú k dispozícii niekoľko strešných bazénov s krásnym výhľadom na prístav priamo pod domom a na malebné pobrežie Stredozemného mora. FOTO nájdete TU!