SEXI polovičky cyklistov nájdete TU!

Bola to pomaly udalosť roka, keď sa v novembri 2015 ženil slovenský cyklista Peter Sagan. Za manželku si zobral krásnu Katarínu, no ich manželstvo vydržalo necelé tri roky, keď jazdec tímu Bora-Hansgrohe počas Tour de France 2018 oznámil, že sa ich cesty rozchádzajú. Saganovci však stále nie sú rozvedení a zdá sa, že keď náš pretekár nebojuje o etapové víťazstvá, dvojica stále zdieľa spoločnú domácnosť v Monaku aj s ich synčekom Marlonom. 

Okrem Sagana sa krásnymi manželkami či priateľkami môžu pochváliť aj ďalšie hviezdy z pelotónu. Krásnou polovičkou sa môže pochváliť aj ďalší tímový kolega slovenského cyklistu Pascal Ackermann. Manželka Marka Cavendisha však zo všetkých polovičiek ukázala najviac a v minulosti bez hanby nafotila šteklivé akty, ktoré privedú nejedného fanúšika do varu. 

SEXI polovičky cyklistov nájdete TU!

Sagan však nie je jediný cyklista, v ktorého náručí skončila Slovenka. V našej krajine si manželku našiel aj jeho veľký rival Michael Matthews, s ktorým zviedol už nejeden boj v záverečnom špurte. Nie všetky vzťahy sa však skončili ružovo, viac sa dozviete v galérii.