Božské telo Moonenovej nájdete TU!

Stále len 24-ročná cyklistka pravidelne vyhráva ankety o najsexi cyklistku a niet sa čomu čudovať. Pri pohľade na jej dokonalé telo a veľké prsia nie je prekvapením, že jej fanúšikovia na sociálnych sieťach pribúdajú raketovým tempom. Moonenovú na Instagrame sleduje 462-tisíc ľudí, no nájdu sa medzi nimi aj neprajníci, ktorí sa do nej navážajú, že na vrcholovú cyklistiku jednoducho nemá. 

To chce zmeniť a verí, že viac sa bude čoskoro hovoriť o jej výsledkoch ako o sexi figúre, ktorou sa však brunetka rada pochváli. „Verím, že v ďalších sezónach dokážem, že som viac než len bábikou na bicykli. Aj ja som túžila po úspechoch už od začiatku kariéry, ale mnohí sa ma snažia spochybňovať a niektoré reakcie sú nepríjemné,“ povedala Moonenová pre portál indeleiderstrui.nl.

Príťažlivá pretekárka jazdí za tím Chevalmeire Cycling, pričom predtým tri sezóny strávila v ženskom zoskupení Lotto-Soudal. Jej najlepším výsledkom je zatiaľ 17. miesto na pretekoch Rabobank 7-Dorpenomloop Aalburg v roku 2017. Cyklistka vie, že profesionálkou nebude naveky a preto myslí na budúcnosť. Je nádejnou študentkou na medicíne. 

Božské telo Moonenovej nájdete TU!

„Viem, že pri cyklistike nebudem večne. Už ako malé dievča som snívala o tom, že raz budem doktorkou a že budem zachraňovať ľuďom ich životy. Dúfam, že mi to vyjde,“ želá si Holanďanka. Momentálne však verí, že dosiahne na dvoch kolesách vytúžený úspech a ľudia tak nebudú zvedaví len na jej dokonalé krivky, z ktorých sa, musíte uznať, zatočí hlava nejednému priaznivcovi cyklistiky.