FOTO zo Saganovho sídla nájdete TU!

Hoci samotná stavba vyzerá honosne už z diaľky, stále je na nej kopa práce. Podoba Saganovho zámočku, ktorý kúpil v roku 2016 cez firmu Peat s.r.o., ktorú vlastní jeho otec Ľubomír, sa však neustále mení. Už len oproti vlaňajšiemu letu sa v sídle v mestskej časti Závodie zmenilo množstvo vecí. O tom, ako práce napredujú, sme sa presvedčili na vlastnej koži. Na pozemku bolo odparkovaných niekoľko áut a dodávok, pričom najmä zvnútra vily vychádzali zvuky svedčiace o čulom pracovnom ruchu.

Napriek tomu, že vonku sa nenachádzal žiadny robotník, pohľad na sídlo hovorí jasnou rečou. V prednej časti vily pribudla kovová konštrukcia, ktorá bude slúžiť podľa všetkého ako letná terasa, resp. prístavba, z ktorej sa budú môcť hostia kochať parádnym výhľadom na mesto a okolitú prírodu. Úpravou prešiel aj samotný pozemok pred vilou, ktorý je už v súčasnosti vyrovnaný a ohraničený panelmi. Čoraz reálnejšie črty začíná naberať aj príjazdová cesta. 

Zo zadnej strany pribudli aj dve nové strešné okná. Luxusné sídlo, ktoré trojnásobný majster sveta mohol kúpiť približne za 1,5 milióna eur, tak pomaly, ale isto dostáva finálnu podobu, akú si želá jeho hviezdny majiteľ. Sagan si svoje súkromie stráži, no v minulosti načrtol, k čomu bude vila slúžiť. „Je to veľký projekt s hotelom, reštauráciou, fitness štúdiom a kúpeľmi,“ citovala ho agentúra DPA. Nie je vylúčené, že návštevníci sa budú môcť zároveň pokochať jeho trofejami a úspechmi, pretože cyklista chce založiť aj vlastné múzeum. Ako rastie Saganove sídlo, si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!