Kto kočikuje Marlona a s kým trávi najviac času Katka, si pozrite TU!

Práve spomínaná starostlivosť o výchovu synčeka v týchto dňoch najviac zamestnáva Katarínu. Väčšinu roka sa s malým Marlonom zdržiava v byte v Monaku, ktorý vlastní Peter. My sme ju však zastihli u rodičov v rodinnom penzióne v Dolnom Kubíne.

Rozchod na narodeniny

Pre Katarínu má dátum rozchodu smutnú symboliku. „Uvedomujem si, že odvtedy už uplynul rok, lebo mám v tomto čase narodeniny,“ vyjadrila sa Katarína Saganová. Na otázku, čo a ako sa odvtedy vo vzťahu k slovenskému cyklistovi zmenilo, zareagovala slovami: „Doteraz som sa k tomu nevyjadrovala a ani nebudem. Keď budem chcieť raz niečo povedať, dám vedieť cez svoju sociálnu sieť.“

 

Kto kočikuje Marlona a s kým trávi najviac času Katka, si pozrite TU!

Rovnakým rúškom tajomstva ostala zahalená aj odpoveď na otázku, či jej Sagan zagratuloval k utorňajším narodeninám. „To vám nepoviem,“ povedala s úsmevom. Prezradila, že okrem starostlivosti o výchovu synčeka si vychutnáva spoločnosť najbližších a často jazdí na bicykli.

Na ňom momentálne trávi najviac času aj Peter Sagan, ktorý bojuje o rekordný siedmy zelený dres. „Držím mu palce, veď je to jeden z najlepších slovenských športovcov,“ dodala jeho stále zákonitá manželka.