Je bývalou profesionálnou cyklistkou, športovou riaditeľkou tímu „S-Bikes AGU“ a riaditeľka renomovaných ženských pretekov. V roku 2021 sa mala dokonca stať šéfkou popredného mužského tímu. „Veľmi som sa na tu prácu tešila,“ priznala Tara po ústnej dohode, ktorá nakoniec padla.

„Zrejme mal niekto problémy s mojimi fotografiami v časopise, ale som rada, že nakoniec dohoda padla. Nechcem pracovať s ľuďmi, ktorí nevidia moje možnosti. V cyklistike je myslenie stále zaškatuľkované a to je škoda,“ povedala Ginsová, ktorá na jar 2020 nafotila pikantné zábery pre holandský Playboy. Belgičanku však najviac rozčuľuje dvojaký meter. „Za roky, čo som bola ako pretekárka, som zažila veľa negatívnych vecí. Raz za mnou do sprchy vliezol mechanik. Bozkávali mi členovia tímu bez toho, aby som to chcela. Športový riaditeľ mi dokonca lichotil, že dobre vyzerám,“ opísala Tara.

Skutočnosť, že sa roky musela brániť pred obťažovaním a teraz pre pár odhalených záberov nezíska sľubovanú prácu ju ešte viac vytáča: „Štve ma to ešte viac, lebo moju prácu budú robiť hlupáci s dvojakým metrom.“ Napriek tejto skúsenosti neprestane „byť“ na Instagrame sexi a za zábery v Playboyi sa nehanbí: „Boli to fotografie, ktoré nikomu neublížili. Ale zjavne nie sú vhodné na prácu s jazdcami a sú podstatnejšie ako moje skúsenosti a schopnosti,“ uzavrela. Stoja jej fotky na sociálnych sieťachza kariéru, zhodnotťe to sami vo FOTOGALÉRII!