Ako vyzerá Tiňkov v boji s chorobou, si pozrite TU!

Tiňkov sa v posledných mesiacoch stiahol z verejného života a mnohí si mysleli, že za to môže jeho súdny spor s americkým daňovým úradom s obvineniami z daňových podvodov. Ak by ruského miliardára po procese v Londýne vydali do USA, hrozilo by mu až 6 rokov za mrežami. Aj tento problém je však pre bývalého majiteľa cyklistickej stajne momentálne druhoradým. Všetku silu momentálne sústredí do toho, aby zdolal rakovinu. 

Akútnu leukémiu Tiňkovovi diagnostikovali vlani v októbri a hoci je extravagantný Rus zrejme z najhoršieho vonku, zďaleka nemá vyhraté. Po mesiacoch prelomil mlčanie a na sociálnych sieťach sa podelil so svojimi starosťami a plánmi v najbližších týždňoch. „Život mi zachránili v Berlíne vďaka trom chemoterapiám aj napriek dvojitej otrave krvi a ďalším vedľajším účinkom. Nanešťastie v mojej krvi ostalo niekoľko leukemických buniek, preto som sa rozhodol k radikálnemu kroku - ako už neraz v mojom živote - transplantácii kostnej drene. Podstúpim ju o týždeň v Londýne a po nej ma budú čakať dlhé mesiace rehabilitácie,“ vyznal sa Tiňkov.

Ruský miliardár zverejnil fotografiu z nemocničného lôžka spolu s jeho najbližšou rodinou. Práve manželke a ich trom deťom vďačí za to, že náročnú situáciu dokáže zvládať. Aby toho nebolo málo, 52-ročný obchodník priznal, že porazil aj koronavírus. „Áno, pred tromi mesiacmi som mal pozitívny test na ochorenie COVID-19. Toto všetko by som však nezvládol, keby som nemal po svojom boku už 31 rokov tú najlepšiu ženu na svete a naše tri úžasné deti. Vždy som vedel, že sú najlepší, ale teraz za posledných šesť mesiacov som o tom presvedčený na 200 percent,“ pridal dojemné slová kontroverzný Rus.

Ako vyzerá Tiňkov v boji s chorobou, si pozrite TU!