Pre Rojčeka to bol pôvodne tréning ako všetky ostatné, keď však doma zapol počítač a prihlásil sa na sociálnu sieť, musel byť poriadne prekvapený. Našiel si totiž správu od poľovníka Jána Slavkovského.

„Máš šťastie, že pod dorčinou som nemal svoju fujaru .30-06, to by si už nerozchodil,“ napísal Rojčekovi poľovník. Ako pripomína portál biker.sk, fujarou „myslel s najväčšou pravdepodobnosťou pušku, keďže .30-06 (Springfield) je náboj, ktorý má kaliber .308″ (7,62 mm),“ pripomína portál.

Nechutné. Slovenský poľovník sa vyhrážal cyklistickému šampiónovi: Chcel ma zastreliť!
Zdroj: youtube

Poľovník už svoj odkaz zmazal, Rojček si však z neho stihol spraviť screenshot. Slavkovský neskôr pridal na Rojčekovu nástenku miernejší príspevok s textom: „Chlapče a keby si ma nabúral v poraste?“

Na celý incident zareagoval aj samotný cyklista na instagrame. „Dávajte si, prosím vás, v lesoch pozor. Myslel som si, že takíto ľudia už nie sú, bohužiaľ, sú tu medzi nami a dúfam, že sa nikomu nič nestane. Napríklad tu pán Ján Slavkovský ma chcel pri zjazde z Kráľovej Hole zastreliť. Ale ako sa vraví, na každú sviňu sa voda varí,“ napísal Rojček.

Nechutné. Slovenský poľovník sa vyhrážal cyklistickému šampiónovi: Chcel ma zastreliť!

Môže vás zaujímať:

Exkluzívna súťaž so Šport24.sk: Hraj o podpísané unikátne dresy Miroslava Šatana!

Športové hviezdy poriadne naložili Saganovi: Peťo, TOTO radšej ani nečítaj!

Toto hovorí jasnou rečou. Porovnanie, aké tu ešte nebolo: Šokujúca pravda o Saganovej sile!

Česi zúria a sú vytočení do nepríčetnosti: Ich najväčšou celebritou je slovenský športovec!