Veľké prsia a horúce FOTO talianskej krásky nájdete TU!

Slávnostný ceremoniál bol na programe pred historickým komplexom Castello del Valentino, ktorý je aj na zozname svetového dedičstva UNESCO. K slovu sa počas tímových prezentácií dostal aj Peter Sagan. Jazdec tímu Bora-Hansgrohe verí, že pri svojom druhom štarte na Gire dokáže získať cyklámenový dres pre víťaza bodovacej súťaže. Jeho slová však zapadli prachom po tom, ako sa na pódiu objavila zvodná a krásna Barbara Pedrotti.

Bývalá talianska misska všetkých očarila svojím výzorom. Navliekla sa do šiat, ktoré farebne ladili s trofejou pre celkového víťaza, to však nebolo všetko. Sexi tmavovláska ohúrila aj svojím hlbokým výstrihom a mnohí z nej pri slávnostnom ceremoniáli nedokázali odtrhnúť zrak. Niet sa ale čomu čudovať, pretože rodáčka z mesta Rovereto o pár dní oslávi 39 rokov, no jej krivky jej môžu v tichosti závidieť aj oveľa mladšie dievčatá.

Pedrotti je v Taliansku populárna moderátorka, na ktorú sa televízni diváci môžu pozerať najmä počas rôznych športových relácií. Šport je kráske mimoriadne blízky, no úspešná misska a modelka si svoje súkromie pozorne stráži a v rozhovoroch o ňom nechce rozprávať. Menej si však stráži svoje poprsie a dokonalé krivky, ktoré vystavuje na obdiv veľmi rada najmä na sociálnych sieťach a nad jej fotografiami sa rozplýva až 274-tisíc fanúšikov, ktorí ju sledujú na Instagrame. Jej dokonalé krivky a horúce FOTO si môžete pozrieť TU!