Pozrite sa v GALÉRII, čo vyviedol Sagan súperovi v cieli

Víťazom etapy sa stal Talian Elia Viviani, Saganovi prisúdil 2. miesto až fotofiniš. Zaujímavé veci sa však diali nielen v posledných metroch tretej etapy, ale najmä po jej skončení.

Sagan najskôr v cieli bok po boku zagratuloval Vivianimu k víťazstvu, no potom ukázal aj svoju druhú tvár. Na Taliana totiž čakal jeden z členov jeho tímu, no gratuláciu mu takmer prekazil slovenský cyklista. Ten dokonale šokoval svojho súpera, keď predviedol niečo, čo nikto nečakal ani v tom najbláznivejšom sne.

Frajer alebo blázon? Sagan po prehratom šprinte šokoval víťaza: Pozrite, čo mu vyviedol v cieli!
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite sa v GALÉRII, čo vyviedol Sagan súperovi v cieli

Hviezda tímu Bora-Hansgrohe v 3. etape prvýkrát vážnejšie zaútočila na víťazstvo v etape. Z virózy, ktorá ho v posledných dňoch trápila, sa už Sagan zrejme dostáva.

„Vedel som, že to nebude ľahký špurt, ale chcel som to skúsiť. Aj keď moja forma ešte nie je na úrovni, na akej by mala byť, dnes som sa cítil lepšie. Ďakujem zvyšku tímu za ich skvelú prácu, najmä v posledných kilometroch, kde ma dostali do perfektnej pozície. Bol to pekný špurt s tesným rozdielom, čo sa dalo očakávať, keď bojujem proti tak silným šprintérom ako Gaviria a Viviani. Zlepšujeme sa zo dňa na deň a v každej etape sa budeme snažiť dosiahnuť čo najlepší výsledok,“ napísal Sagan na sociálnej sieti.

Môže vás zaujímať:

Potvrdené je miesto majstrovstiev Slovenska v cyklistike: Zavíta tam aj Sagan?

FOTO Saganova Katka konečne ukázala syna Marlona: Veď je celý po mame!

VIDEO Brutálny pád Sagana a spol.: Peter len o chlp unikol cyklistickej katastrofe

FOTO Párty v domove dôchodcov Saganovej mamy: Tance, alkohol a bujarej zábavy nebol koniec