FOTO Zložilo Saganovu Katku hektické obdobie? Najprv úsmevy za pultom a teraz TOTO!

Je to na ňu veľa. Stále ešte manželka slovenského cyklistu Petra Sagana (29) Katka (30) má za sebou hektické obdobie. Vianoce, zima, starostlivosť o synčeka Marlona i o biznis s výživovými doplnkami z topinamburu je veľa aj na koňa. Všetko si teraz vypýtalo krutú daň!

Čo sa stalo Katke, sa dočítate v GALÉRII!

Tvrdo drela! Katku Saganovú sme pred týždňom našli až v nemeckom Norimbergu. Na najväčšom európskom bioveľtrhu sa v žltom kabátiku snažila osloviť zákazníkov, aby dali šancu jej prípravkom, ktoré pred pár mesiacmi propagovala ešte so svojím manželom. Okrem toho však stíhala prizerať synčeka, ktorý všade chodí s ňou. „Samozrejme. Je to prirodzené, veď je ešte malý. Je to však zlaté dieťa, veď vidíte,“ okomentovala situáciu Katarína a synček len potvrdzoval jej slová, veď spokojne odfukoval v kočíku.

To však nie je všetko. Katka sa v posledných dňoch zapotila až-až. Po Vianociach, ktoré sú hlavne pre mamy stresujúcim obdobím, robila reklamu na Donovaloch obchodu s lyžiarským vabavením, venovala sa biznisu a veľa cestovala. Aj po veľtrhu v Norimbergu merala takmer 800-kilometrovú štreku na Oravu do Dolného Kubína, kde si chcela ešte užiť zimu. Lenže  to sa jej nepodarí...


Mohlo by vás zaujímať: 

FOTO Šokujúci prílet Vlhovej na Slovensko: Keď vyšla z lietadla, neverila vlastným očiam 

FOTO Slovenská lyžiarka zatienila najlepších športovcov: Z jej výstrihu nevedeli odlepiť zrak! 

FOTO, ktoré nemal nikto vidieť: Neuveríte, čo stváral Djokovič na svadbe za zatvorenými dverami!

Autor: Šport24.sk
Video
Diskusia