FOTO Slovenská cyklistika bohyňa dráždi a šokuje: Pár týždňov po rozchode s manželom už má nového!

Niekdajšia cyklistka a teraz uznávaná modelka Lucia Javorčeková (29) sa poriadne odviazala. V posledných príspevkoch, ktoré vešia na instagram, sa čoraz viac odhaľuje. Len nedávno Lucia ohlásila rozvod, no ani po ňom nemá žiadne zábrany, čo ukázala aj najnovšie, keď ukázala, čo nemala. A potom odhalila ešte šokujúcejšiu novinku!

Pozrite sa, čo ukázala Lucia fanúšikom, v GALÉRII

Javorčeková má na sociálnych sieťach množstvo sledovateľov a fanúšikov, ktorí sú nedočkaví a každú snímku krásnej brunetky ocenia. Tou poslednou zrejme urobila radosť všetkým 1,2 milióna sledovateľov na instagrame.

Na otázku prečo, je jednoduchá odpoveď. Lucia je na fotke len v župane, v ruke drží gitaru, sedí na gauči a zrak každého padne na jej poprsie. Župan jej totiž skĺzol cez rameno a prekvapenie bolo na svete. Fotka si vyslúžila viac ako sto-tisíc „srdiečok“ a raz darmo, Lucia vie, ako zaujať a jej fanúšikovia jej to hlcú.

Ešte väčší šok prišiel o pár dní neskôr. To, čo sa len šuškalo po rozchode s manželom Pavlom, dnes naberá reálne kontúry, Lucia je opäť zamilovaná. Pozrite sa, kým sa chváli na instagrame, v GALÉRII.

 

Pozrite sa, s kým tvorí pár Lucia, TU


Mohlo by vás zaujímať:

Hokejista vyšiel s odplatou. Frajerku natočil v sprche: Jej nahé telo obdivuje celé Slovensko!

Bystričania a Zvolenčania sa začali otužovať pred Winter Classic: Jedni v Hrone, druhí v slipoch

Slovenské biatlonistky zarábajú v porovnaní s ostatnými omrvinky: Paulína s Nasťou ako chudobné príbuzné

FOTO Ronalda odsúdili za daňové úniky: Jeho reakcia vytočí bežného smrteľníka do nepríčetna!

Autor: han
Video
Diskusia