AKO SI SAGAN UŽÍVAL DEŇ VOĽNA SI POZRITE VO FOTOGALÉRII, TU!

Peter Sagan na úvod svojho pobytu v Južnej Amerike štartoval na pretekoch Okolo San Juan 2023. Okrem jednej vrchárskej etapy bol Sagan vždy v záverečnom šprinte a bojoval o popredné priečky, pričom šesťkrát skončil v top10. "Fantastický týždeň cyklistiky sa dnes v San Juane skončil. Preteky Okolo San Juan opäť poskytli skvelú organizáciu, intenzívne preteky, krásnu krajinu a fantastické davy fanúšikov. Zajtra letím do Kolumbie a určite mi bude chýbať San Juan a Argentína!," povedal Sagan po konci pretekov.

Aktuálne zaberá v Kolumbii, kde pokračuje jeho príprava na ďalšie dianie v sezóne v spoločnosti tímového kolegu Daniela Ossa: "Teraz ma baví viac trénovať ako pretekať, kým predtým to bolo úplne naopak. Ale v šprinte idem stále naplno a riskujem a v zjazde idem tiež naplno a riskujem. Záleží na tom, čo chcete od života," vysvetli náš cyklista.

Samozrejme okrem tvrdej práce je v Kolumbii aj čas na oddych a spoznávanie krajiny. Sagan v utorok netrénoval a užíval si krásy mesta Medelín. VIAC SI POZRITE TU!