Zamilovaná dvojica spočiatku svoju lásku tajila, no po čase sa rozhodli vyjsť s pravdou von. Bývalá cyklistka hodila za hlavu dvanásťročné manželstvo s Tonym Gallopinom a vrhla sa do náručia jeho o štyri roky mladšiemu krajanovi. Plodom ich lásky sa stal v polovici júna tohto roku syn Nino.

SEXI fotky polovičky dvojnásobného majstra sveta v cyklistike si pozrite v GALÉRII

O tom, že tento vzťah Alaphilippovi prospieva svedčia aj dva tituly majstra sveta, ktoré dosiahol už v čase, keď stála po jeho boku práve sexi Marion. A bola to práve ona s ich vytúženým synčekom, koho mal Julian v hlave v závere nedeľňajších pretekov. „V posledných kilometroch som myslel na svojho drobca a Marion,“ povedal okrem iného bezprostredne po tom, ako obhájil titul majstra sveta.

O sile ich lásky svedčí aj fakt, že sexi polovička v súčasnosti jedného z najlepších cyklistov sveta čakala svojho drahého v cieli v belgickom meste Leuven. Obrovské emócie prežívali spoločne, pričom si obaja od šťastia aj poplakali. Zaujímavosťou je, že v minulosti nechýbala ani pri triumfoch slovenského cyklistu Petra Sagana, s ktorým sa neraz vyfotila, aby sa vzápätí týmito snímkami pochválila na sociálnych sieťach. Vy si ich teraz môžete pozrieť TU!