TU SA POZRITE NA EROTICKÉ ZÁBERY SEXI JAVORČEKOVEJ A JEJ ODHALENÝCH BRADAVIEK

Lucia patrila k priemerným cyklistkám a nikdy sa nepresadila na profesionálnej úrovni. Do povedomia ľudí sa dostala prostredníctvom bulvárnych médií. Preslávila sa najmä fotením na bicykli v úspornom priliehavom cyklistickom oblečení. Hotoví z toho boli najmú anglickí, talianski, ale aj španielski novinári, ktorí ju označili ako najsexi cyklistku sveta.

To Javorčeková využila všetkými desiatimi a pomohlo jej to k obrovskej popularite. Vrhla sa na fotenie pre prestížne magazíny, ktoré jej vyniesli veľmi slušné zárobky. V minulosti dokonca neraz neváhala úplne zhodiť oblečenie. „Najlepšie sa cítim v Adamovom rúchu,“ prezradila pred pár rokmi pri fotení pre magazín Adam.sk.

Javorčeková si aj napriek vážnej pandemickej situácii vo svete užíva dovolenku v Mexiku. V Južnej Amerike je aj so svojim priateľom Kristiánom Grejtákom. Sexica neostala svojej povesti nič dlžná a pravidelne zverejňuje pikantné zábery seba, ale aj vo dvojici so svojou polovičkou. Nezaobišlo sa to bez erotiky, ale aj odhalených bradaviek. VIAC V GALÉRII.