Správe o ich rozpade manželstva, ktorú Peter uverejnil na sociálnu sieť, nič nepredchádzalo. Avšak menšia manželská kríza bola viditeľná už na konci januára, kedy sa naša cyklistická jednotka zúčastnila súkromnej audiencií vo Vatikáne.

EXKLUZÍVNE Saganov rozchod s manželkou šokoval cyklistický svet: Môže za to táto žena?

Spoločnosť mu prirodzene robila celá jeho najbližšia rodina na čele s otcom Ľubomírom, mamou Helenkou a manželkou Katkou so synom Marlonom. Počas návštevy pápežského úradu by každý predpokladal, že pár bude zažívať pokojné a harmonické chvíle.

Fotky však hovoria o opaku. Prominentná dvojica sa k sebe akosi nemala. O malého Marlona sa väčšinou starala Katka a Peter radšej ťukal do telefónu, i keď sa vo veľkej miere venoval svojej mame. Chvíle voľna však mohol radšej venovať manželke a nie mobilu, veď viac ako 200 dní v roku strávi mimo rodiny na cestách. 

Katke na návšteve u pápeža zväčša robil spoločnosť jej malý syn Marlon a svokor Ľubomír. Sagan senior jej pomáhal niesť kočiar dole schodmi a aj tlačiť ho pred sebou. Zo spoločných záberov Katky a Petra je cítiť, že medzi nimi už vyprchala tá povestná chémia. Aj pri spoločnom fotení Tourminátor stál vedľa svojho otca ako vedľa manželky za kočíkom. 

Šokujúce zábery Saganovcov z Vatikánu si pozrite vo FOTOGALÉRII!

A práve návšteva Vatikánu mala byť jedným z dôvodov, ktorý taktiež nalomil väz ich vzťahu. Podľa list, ktorý bol doručený slovenským redakciám, sa na nej mohlo zúčastniť len päť ľudí od Sagana. Rodičia Katky tak museli zostat doma. 

„Po dlhom a dôkladnom rozhovore sme s Katkou dospeli k záveru, že by bolo oveľa lepšie, ak by sme ako pár skončili. Cítime, že by sme mali pokračovať v našich životoch ako dobrí priatelia a obaja súhlasíme, že je to správne rozhodnutie,“ vysvetlil rozchod Sagan na sociálnych sieťach. 

Mohlo by vás zaujímať:

Rozchod Sagana rozdelil Slovensko: Fanúšikovia mu za to poriadne nakladajú!

EXKLUZÍVNE FOTO Sagana po prevalení jeho rozchodu s manželkou: Prvá reakcia Petra!

Príbeh stroskotanej lásky Saganovcov vo FOTO: Od náhody až po šokujúci koniec v tom najlepšom!