Pozrite si Saganovu drastickú zmenu v GALÉRII

Sagan má na konte jediné etapové víťazstvo ešte z úvodu tohto roka z austrálskych pretekov Tour Down Under, odvtedy však o triumf na pretekoch bojuje márne. Slovenský cyklistický fenomén urobil na svojom tele drastickú zmenu, ktorá môže byť príčinou jeho trápenia sa na ceste.

Okamžite sa v médiách vyrojili špekulácie o tom, či za to môže choroba, ktorá Sagana nedávno trápila, alebo sa pod to podpísali zmeny v príprave a medzi špekuláciami sa dokonca objavili aj súkromné problémy. „Dobehli ho problémy v osobnom živote a trápi sa kvôli rozchodu s manželkou alebo mení svoj prístup k cyklistike?“ pýta sa český portál blesk.cz.

Fanúšikovia sú zaskočení. Drastická zmena hviezdneho Sagana: Peťo, čo sa to s tebou deje?
Zdroj: Július Dubravay

Pozrite si Saganovu drastickú zmenu v GALÉRII

Každú z možných príčin Saganovej zmeny, ktorá bije do očí, pre Šport24.sk analyzoval aj slovenský rozhodca Milan Dvorščík, ktorý však dodal, že „je možné, že pravý dôvod je trochu v utajení a Peter o ňom nechce rozprávať, aby nevyložil súperom tromfy na stôl.“

Isté je, že Saganova drastická zmena bije do očí, mnohých fanúšikov prekvapila a vyvolala vlnu otázok. Čo sa so slovenskou hviezdou deje? Pozrite si Saganovu zmenu v GALÉRII.

Môže vás zaujímať: