POZRITE, AKO DRÁŽDILA SAGANA KATKA POČAS KÚPANIA, V GALÉRII TU

Katarína je známa tým, že sa pred jedenástimi rokmi zúčastnila Miss Universe. Tam predviedla svoje krivky – okrem iného – aj v plavkách a veru bolo sa na čo pozerať. Veď na niektorých záberoch jej bujné poprsie takmer vypadlo z plaviek.

Môže za to mama. Povedala, že by som sa mohla ísť pozrieť na kasting. Hoci odmalička som k tomu inklinovala a bola som zvedavá na zákulisie aj atmosféru súťaže, chvíľu som váhala. Kasting bol v Banskej Bystrici, kde študujem. Nemala som tam plavky, ale predsa som išla, postačila aj spodná bielizeň, a tak… No a vyšlo to,“ hovorila v minulosti pre Plus 7 dní Katarína, vtedy ešte Smolková.

POZRITE SI SEXI KRIVKY KATKY POČAS MISS V GALÉRII TU

Potom, ako Sagan oznámil svetu rozchod so svojou manželkou, sa z nej stala akoby nová žena. Okrem starostlivosti o syna voľný čas zabíja formovaním svojej postavy. Katarína sa začala chváliť zábermi z posilňovne, bicyklovania aj behania a bolo vidno jej pochudnutú postavu.

Aj počas rodinného stretnutia pri vode, ktoré prekvapilo fanúšikov, na seba Katka upozornila. Vo vode bola so synom Marlonom skôr ako Peťo, ktorý sa k dvojici pridal potom. Obliekla si netradičné červené plavky, ktoré boli síce jednodielne, napriek tomu odhalili krivky, ktoré skrýva pod nimi. Cyklista mal teda rovno pred očami to, čo stráca rozchodom: telo bývalej missky.

Môže vás zaujímať:

 

EXKLUZÍVNE FOTO Peťo, ty sa nezdáš! V takejto úlohe ste Sagana po rozchode ešte nevideli: Pozrite, čo stváral so synom!

 

EXKLUZÍVNE FOTO Čo sa to s ním stalo? Sagan po rozchode šokoval svet zmenou: Peťo, veď vyzeráš ako český turista!

 

FOTO ako jasný dôkaz. Sagan rozhodne nie je v poriadku: TOTO ho zničilo na majstrovstvách Európy!