Peter Sagan začal svojú krátku návštevu rodnej hrudy v sobotu v Šamoríne. A že to nebude nuda, ukázal už keď vystúpil z karavanu. Rockerským gestom pozdravil ľudí i fotografov, čo ho vítali. Zvítal sa s otcom i s finančníkom Mariom Hoffmannom, ktorý ho privítal v šamorínskom športovom stredisku X-bionic. Následne na tlačovke vysvetľoval novinárom, prečo si musia fanúšikovia za stretnutie s ním zaplatiť 150 eur.

Následne celý večer venoval fanúšikom z oficiálneho fanklubu. Reč prehodil s približne dvomi stovkami skalných, s niektorými si pripil a dokonca aj zatancoval. Podpisy rozdával ako na bežiacom páse. Koľko stála celá párty si vypočítajte sami.

V nedeľu už rozdával radosť deťom na Detskej Tour Petra Sagana v Nitre. Okrem malých cyklistov potešil aj svoju mamu, ktorá posledné mesiace žije v domove dôchodcov. Ich stretnutie bolo tak trochu rozpačite. Možno aj preto, že pani Helenka sa musela prizerať ako jej manžel Ľubomír venuje všetku pozornosť blonďavej známosti.

Po dvoch dňoch sa Peter konečne dostal do rodnej Žiliny. Spolu s bratmi Milanom a Jurajom i otcom si posedeli chlapsky pri pive. Jeho manželka medzitým kočíkovala syna Marlona na Orave u svojich rodičov. 

Tri dni Petra Sagana na Slovensku si môžete pozrieť vo FOTOGALÉRII!

Mohlo by vás zaujímať:

Národný futbalový štadión za 50 miliónov rastie do krásy: Pozrite si jedinečné FOTO priamo zo staveniska!

FOTO Keď sa šport zmení na sexuálne orgie: Z týchto dokonalých momentiek pôjdete do kolien!

FOTO Keď sa pornoherečky pletú do športu: Týmito prsiami či sexom zachraňujú i motivujú športovcov!