Kompletný zoznam autorov
Iveta Weiszová

Redaktorka

Iveta Weiszová

Venuje sa predovšetkým hokeju, ktorý je jej prioritou. No mapuje aj ostatné športy a rieši rôzne kauzy.

Venuje sa predovšetkým hokeju, ktorý je jej prioritou. No mapuje aj ostatné športy a rieši rôzne kauzy.

Články autora
Jozef Golonka o prázdnych tribúnach v príprave s Paraguajom: Sklamali ma fanúšikovia!
Golonkoviny včera 18:00

Jozef Golonka o prázdnych tribúnach v príprave s Paraguajom: Sklamali ma fanúšikovia!

Hokejová legenda Jozef Golonka (81) si pozrela v televízii prípravný duel slovenskej futbalovej reprezentácie s Paraguajom. Bývalý skvelý útočník bol však šokovaný z návštevy na štadióne. Hovorí, že ho sklamali fanúšikovia. Viac vo videu.

Naša bývalá biatlonistka Martina Halinárová na sústredení v Taliansku s plavcami.
Biatlon včera 11:00

Martina Halinárová bola s plavcami na sústredení v Taliansku: Hrala sa aj na kuchárku

Od septembra pôsobí v Dukle Banská Bystrica aj plavecký oddiel, ktorý združuje plavcov. Projekt, po ktorom volali, uzrel teda svetlo sveta a mladí plavci sa tak pripravujú spoločne. Ich kondičnou trénerkou je naša bývalá biatlonistka Martina Halinárová (46).

Jaroslav Markovič je síce najlepšie plateným žilinským hokejistom, ale nie je mu čo závidieť. Po zaplatení všetkých odvodov mu zo sumy 1 500 eur zostane 1 000 eur.
Slovensko včera 9:01

Žilinskí hokejisti zverejnili svoje platy: Útočník Markovič berie najviac, ale žil z 300 eur!

ŽILINA - Stali sa preborníkmi, čo sa týka zverejnenia platov v najvyššej hokejovej súťaži. Bolo to ešte v roku 2013, keď žilinský hokejov klub prezradil, koľko zarábajú jeho hráči. Pokračuje v tom aj po vypadnutí z Tipsport ligy do druhej najvyššej súťaže.

Slovan mešká s platbami za štadión.
Slovensko 17.10. 10:33

Bratislavský Slovan mešká s platbami za Štadión Ondreja Nepelu

V lete potom, čo Slovan skončil v KHL, nebolo dlho jasné, kde začne novú sezónu. Napokon finančné resty voči mestu splatil a aj s hráčmi sa dohodol na splátkových kalendároch alebo ich vyplatil. No dnes dĺži za nájom štadióna 35 tisíc eur.

Jozef Golonka o kvalifikačnom zápase s Walesom: Situácia sa pekne zamotala
Golonkoviny 16.10. 18:00

Jozef Golonka o kvalifikačnom zápase s Walesom: Situácia sa pekne zamotala

Hokejová legenda Jozef Golonka (81) si nenechala ujsť kvalifikačný zápas našej reprezentácie s Walesom (1:1). Predpokladala, že vyhráme, ale napokon sa musela uspokojiť s remízou. Verí však, že postúpime, hoci situácia sa zamotala. Viac vo videu.

Nasťa Kuzminová bola našou najväčšou hviezdou.
Biatlon 16.10. 11:00

Pavol Hurajt po konci Kuzminovej bije na poplach: Náš biatlon je na kolenách

Patril k úspešnej generácii našich biatlonistov a na olympiáde vo Vancouveri 2010 získal bronz v pretekoch s hromadným štartom. Pavol Hurajt (41) je dnes viceprezidentom Slovenského zväzu biatlonu (SZB), no voči súčasnej biatlonovej situácii u nás je poriadne kritický.

Melicherík svojho slávneho zverenca vychválil.
Ostatné 15.10. 11:00

Petr Čech vymenil kopačky za korčule: Výkonom nadchol nášho trénera Miloša Melicheríka

Veľká futbalová hviezda Petr Čech (37) absolvoval v nedeľu premiéru v hokejovej bránke Guildfordu proti Swindonu. A lepšie to ani dopadnúť nemohlo. Domáci pod vedením slovenského trénera Miloša Melicheríka (45) vyhrali 3:2 po nájazdoch a Čech sa stal aj najlepším hráčom zápasu.

Jozef Sabovčík (55)
Ostatné 15.10. 7:40

Ťažký rok slovenskej športovej legendy: Necítil si nohu a prsty, potom utekal z vlastného domu!

Má za sebou leto ako z hororu! Legendárny slovenský krasokorčuliar Jozef Sabovčík (55) zavíta už 7. novembra do Bratislavy na exhibíciu, ale počas predošlých mesiacov musel riešiť mnoho iných starostí. Začalo sa to zdravotnými problémami a skončilo sa obrovským požiarom.

Jaromír Jágr, Veronika Kopřivová
Bojové športy 13.10. 13:35

FOTO vnútri: Ex Jaromíra Jágra Veronika ošetrovala milého: Skončila v kaluži krvi

Rozhodla sa ísť fandiť svojmu vyvolenému tak, ako to roky robila popri hokejistovi Jaromírovi Jágrovi. Lenže pri jej súčasnom partnerovi Miroslavovi Dubovickom (28) sa musí Veronika Kopřivová (28) neraz doslova vykúpať v krvavom kúpeli.

Eva Samková nabrala odvahu a šla donaha v rámci kampane.
Lyžovanie 13.10. 12:30

Česká snowboardistka Eva Samková sa vyzliekla donaha: Bolo to pre dobrú vec!

Doteraz ju nezlomil nikto. Česká snowboardistka Eva Samková (26) statočne doteraz odolávala pokusom vyzliecť ju donaha. Nedávno sa to podarilo ale jej kamarátke Ive Burkertovej. Olympijská víťazka priznala, prečo sa tak rozhodla, ako priniesol blesk.

Jozef Golonka o našej hokejovej Tipsportlige: Kryštalizuje sa to
Golonkoviny 11.10. 19:00

Jozef Golonka o našej hokejovej Tipsportlige: Kryštalizuje sa to

Hokejová legenda Jozef Golonka (81) chodí na zápasy Slovana aj v našej Tipsportlige. Pozorne sleduje všetky tímy, vrátane tých maďarských z Budapešti a Miškolca. Tvrdí, že sa liga dostáva do „normálnych“ koľají a kryštalizuje sa. Viac vo videu.

Lucia Šafářová s kamarátkou využili brušká...
Ostatné 11.10. 15:00

Bývalá tenistka Lucie Šafářová prezradila pohlavie bábätka: Bude to dievčatko!

Bývalá česká tenistka Lucie Šafářová (32) prezradila prostredníctvom sociálnej siete pohlavie svojho očakávaného bábätka. Už aj fanúšikovia tak vedia, že sa jej narodí dievčatko, ako priinesol blesk. Otcom dieťaťa je hokejista Tomáš Plekanec.

Milan Jančuška v Nových Zámkoch skončil.
Slovensko 11.10. 11:10

Odhalenia z hokejových Nových Zámkov: Niektorí hráči spali na zemi a na zápas išli MHD...

Po desiatom kole našej najvyššej súťaže v ktorom Nové Zámky podľahli Nitre 0:4, skončili pri mužstve Milan Jančuška a Jerguš Bača. Sú to teda po Andrejovi Kmečovi z Nitry ďalší tréneri, ktorí si predčasne balili kufre. A to nie je všetko.

Bývalý slovenský hokejista Miloš Melicherík (vľavo) je s Čechom kamarát.
Ostatné 11.10. 10:01

Legendárny Petr Čech bude hokejovým brankárom: Môže za to tento SLOVÁK!

GUILDFORD - Je až neuveriteľné, aké náhody pripraví život. Bývalý trenčiansky útočník Miloš Melicherík (47) už roky pôsobí v anglickom Guildforde, kde je hlavným trénerom. Pred rokmi „zaklopal“ na dvere slávny futbalový brankár Petr Čech (37) a už túto nedeľu sa postaví v súťažnom zápase do hokejovej brány!

Jozef Golonka otvorene o zápase s Walesom: Verím, že vyhráme!
Golonkoviny 9.10. 18:00

Jozef Golonka otvorene o zápase s Walesom: Verím, že vyhráme!

Vo štvrtok večer čaká našich futbalistov dôležitý kvalifikačný zápas s Walesom. Hokejová legenda Jozef Golonka (81) bude duel sledovať v televízii. No ako prezradil, je presvedčený, že stretnutie zvládneme a vyhráme. Viac vo videu.

Denis ukázal, že to na ľade vie aj so ženami.
Slovensko 9.10. 11:00

Pálffyho syn Denis Hudec (26) trénuje dvíhačky: Hádže si ju ako vrece zemiakov

Syn legendárneho Žigmunda Pálffyho Denis Hudec (26) zmenil po siedmich rokoch v Dukle Trenčín dres. Presťahoval sa do Bratislavy a háji farby prvoligového klubu Capitals. Okrem hokejových tréningov však momentálne piluje aj krasokorčuliarske figúry.

Pohľad na zimný štadión.
Slovensko 9.10. 10:00

Šok v bašte slovenského hokeja: Klubu, ktorý vychoval Demitru, hrozí exekúcia a krach!

Vyzerá to tak, že dubnickému hokeju zvoní umieračik. V auguste nastúpilo do klubu nové vedenie klubu na čele s prezidentom Júliusom Prekopom. Keď si mysleli, že začiatok ligy zvládli, prišiel šok v podobe exekúcie! Čo sa teda na štadióne, kde odštartoval svoju kariéru legendárny útočník Pavol Demitra († 36) deje?

Slovenský útočník v drese Clevelandu.
NHL 8.10. 11:00

Marko Daňo na rovinu o situácii v NHL: Odíde z Ameriky do Ruska?

Slovenský reprezentant Marko Daňo (24) podpísal v lete dvojcestný kontrakt s Columbusom. No sezónu začal opäť na farme v Clevelande v AHL. V poslednom období sa mu však nedarí podľa predstáv, no napriek tomu zostáva optimistom a nad návratom do Európy nepremýšľa.

Matej Tóth
Golonkoviny 7.10. 18:01

Jozef Golonka otvorene o atletickom šampionáte: Je to na zamyslenie

Uplynulé dni sme mali možnosť sledovať svetový šampionát v atletike v katarskej Dauhe. Veľa vody tam naši atléti na čele s Matejom Tóthom nenamútili. Hokejová legenda Jozef Golonka (81) bez servítky porozprávala, čo si myslí. Je to vraj všetko na zamyslenie. Viac vo videu.

Prisúdiť svetovú atletickú špičku katarskému mestu nebolo ani podľa nich príliš šťastné rozhodnutie. V tom sa zhodli bývalí slovenskí atléti, ktorí poukázali na nízku návštevnosť na štadióne v Dauhe a takisto aj na neprimerané podmienky pre pretekárov vytrvalostných disciplín.
Ostatné 7.10. 11:03

ANKETA s osobnosťami atletiky o MS v Dauhe. Mračnová: Šampionát dostali len pre peniaze!

Keď sme pred štartom MS v atletike oslovili nášho športového lekára Pavla Maloviča (67), priznal, že športovať v takýchto podmienkach je nenormálne. Aj to, že športovcom hrozia z tepla vážne zdravotné problémy. Jeho prognózy sa naplnili.

Hokejová legenda Jozef Golonka si nedáva servítku pred ústa. V diskusnej relácii vždy v pondelok rozoberie každú horúcu tému, ktorá naozaj hýbe našim športom.

Ďalšie časti
Jozef Golonka o prázdnych tribúnach v príprave s Paraguajom: Sklamali ma fanúšikovia!

Jozef Golonka o prázdnych tribúnach v príprave s Paraguajom: Sklamali ma fanúšikovia!

Jozef Golonka o kvalifikačnom zápase s Walesom: Situácia sa pekne zamotala

Jozef Golonka o kvalifikačnom zápase s Walesom: Situácia sa pekne zamotala

Ďalšie časti

Naši najúspešnejší športovci majú slávu i peniaze, za ktoré však museli zaplatiť neraz aj krvou. V novej relácii nám Cibulková a spol ukázali, čo sa za úspechom naozaj skrýva.

Ďalšie časti
Slovenská tenistka Dominika Cibulková (29) patrí stále medzi širšiu svetovú špičku. Za svoje úspechy vďačí najmä skvelej kondícii, ktorou svoje súperky dokonale uštve. Akú makačku absolvuje naša tenistka na tréningu, sme zmapovali na vlastnej koži na jej sústredení v Dubaji.

EXKLUZÍVNE Z DUBAJA Náš redaktor si to rozdal s Cibulkovou: Zničila ho za polhodinu!

Aké to je byť na jeden deň hádzanárom? Za redakciu Šport24.sk som sa rozhodol vyskúšať si jeden tréning. Nie však s mužmi, ale so ženami – hádzanárkami HK Slovan Duslo Šaľa.

NA VLASTNEJ KOŽI ako brankár s hádzanárkami Šale: Futbalové návyky aj rana do hlavy

Ďalšie časti