menu

Archív

Jonathan Johansson ešte pred pár mesiacmi pracoval ako elektrikár, no počas leta sa pričinil o to, že sa Klaksvik prvýkrát v histórii dostal do skupinovej fázy niektorého z európskych pohárov.

VIDEO Zápas proti Slovanu odchytá elektrikár: Brankár Klaksviku si musí na duel vziať dovolenku

Futbalisti Slovana Bratislava narazia vo štvrtok v skupinovej fáze Európskej konferenčnej ligy na Klaksvik. Po zranení oboch tímových brankárov bude medzi tri tyčami klubu z Faerských ostrovov elektrikár.

Ronaldo

VIDEO Ronaldo sa stal Božím dieťaťom: Krstila ho najväčšia celebrita z kňazov

Povedali by ste to na neho? Slávny brazílsky Ronaldo bol najlepším futbalistom sveta, góly oslavoval aj ukazovaním na nebo, ale až teraz sa dal pokrstiť vo veku 46 rokov.

VIDEO Slovenskí futsalisti si už zatrénovali v chorvátskej pule

VIDEO Slovenskí futsalisti si už zatrénovali v chorvátskej pule

Výprava slovenskej futsalovej reprezentácie sa deň po zápase v nedeľu presunula letecky zo Schwechatu do chorvátskej Puly, kde ich čaká druhé vystúpenie elitného kola kvalifikácie MS 2024.

Sidney Crosby je dlhé roky najväčšou hviezdou Pittsburghu.

VIDEO Fanúšikovia Pittsburghu neverili vlastným očiam: Permanentky im domov doniesol Crosby!

Nová sezóna NHL už klope na dvere! Aj pri tejto príležitosti sa Pittsburgh Penguins rozhodol potešiť verných fanúšikov tým, že im permanentky na nový ročník osobne doniesla najväčšia hviezda tučniakov a kapitán tímu Sidney Crosby.

Mnohí označujú Rebeccu Šramkovú za najkrajšiu tenistku súčasnosti

Mnohí označujú Rebeccu Šramkovú za najkrajšiu tenistku súčasnosti

Po tom, čo sa na turnaji v talianskom Bari prebojovala až do finále, vyhodila si z kopýtka. Najkrajšia slovenská tenistka súčasnosti Rebecca Šramková (26) strávila uplynulé dni pri Stredozemnom mori.