menu

Archív

Boston Bruins' Milan Jurcina, of Slovakia, celebrates his winning goal against the Montreal Canadiens during the third period of Boston's 4-2 win in a NHL hockey game in Boston on Saturday, Dec. 23, 2006. (AP Photo/Winslow Townson)

Bývalý slovenský hokejista Milan Jurčina opäť v Bostone: Pre klub bude pracovať ako skaut

Bývalý slovenský hokejista Milan Jurčina bude pre Boston Bruins pracovať ako skaut. Klub z NHL rozšíril realizačný tím i o Johna McLeana.

Kohút viedol SZĽH v rokoch 2016 - 2019, no okrem toho riadil aj IT firmu, ktorá figuruje vo veľkom škandále.

Šok pre bývalého šéfa SZĽH: Martin Kohút skončil v putách, figuruje v miliónovej kauze

Národná kriminálna agentúra (NAKA) počas akcie Vírus zadržala viacero osôb, medzi ktorými by mal byť aj bývalý prezident hokejového zväzu (SZĽH) Martin Kohút (52).

Sidney Crosby je dlhé roky najväčšou hviezdou Pittsburghu.

VIDEO Fanúšikovia Pittsburghu neverili vlastným očiam: Permanentky im domov doniesol Crosby!

Nová sezóna NHL už klope na dvere! Aj pri tejto príležitosti sa Pittsburgh Penguins rozhodol potešiť verných fanúšikov tým, že im permanentky na nový ročník osobne doniesla najväčšia hviezda tučniakov a kapitán tímu Sidney Crosby.

„Toto je moja škola, kde som strávil posledné roky a maturoval som v prvej sezóne NHL,“ ukazoval Juraj školu.

FOTO Slafkovského boli pozrieť z NHL v Košiciach: Šokoval ich miestom, kde vyrastal

V NHL sa rozbehli kempy pred začiatkom novej sezóny. V nej by sa chcela viditeľnejšie presadiť aj draftová jednotka 2022 Juraj Slafkovský. Toho bol cez leto v rodných Košiciach pozrieť televízny štáb Montrealu a Juraj im poukazoval veci z jeho života, ktoré doteraz fanúšikovia nevideli.