menu

Archív

Na snímke Peter Išpold počas prvých majstrovstiev Európy špeciálnych olympiád v triatlone 21. mája 2022 v Šamoríne. FOTO TASR - Jakub Kotian

Historické ME v triatlone mali v Šamoríne veľký úspech: Slovákom sa náramne darilo

ŠAMORÍN - Slovenskí reprezentanti si úspešne počínali na historicky prvých majstrovstvách Európy triatlonistov s intelektuálnym znevýhodnením, ktoré sa konali v sobotu v šamorínskom x-bionic sphere. Peter Išpold vyhral svoju kategóriu E muži, keď šprint-triatlon (750 m plávanie, 20 km cyklistika, 5 km beh) zvládol za 1:23:44 h. Druhý triatlonista Špeciálnych olympiád Slovensko Denis Knapčok obsadil časom 1:48:56 h tretie miesto v kategórii D muži. Absolútne najlepší výkon predviedol Ron Beck z Izraela (1:18:11 h).

Ladislav Borbély s manželkou Miriam, ktorej počas minulého víkendu pripravil poriadny šok. V Nových Zámkoch si po druhýkrát povedali áno.

FOTO Z Borbélyho svadby v roku 1994 pôjdete do kolien: Pozrite sa, ako vyzeral a ten klobúk!

NOVÉ ZÁMKY - Minulý víkend sa v rodine futbalového trénera a odborníka Ladislava Borbélyho niesol v znamení svadby, a to hneď dvojitej! Známy komentátor totižto nevydával len svoju mladšiu dcéru Vanessu, ale áno po druhýkrát povedal aj svojej manželke Miriam, ktorá o ničom nevedela. Ich svadba z roku 1994 v americkom Las Vegas totiž nebola na Slovensku platná.

Vlhová si vychutnala koncert skupiny Team a po ňom sa pochválila spoločným záberom s Haberom.

Vlhovej „rande“ v Tatrách s veľkým vzorom: Bozky, objatie a prekvapenie od Haberu!

Keď sa stretnú, stojí to za to. Petra Vlhová si opäť dala „rande“ so slovenským spevákom Pavlom Haberom.

Športové televízne tipy.

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Slovensko a ďalšie ťaháky na MS v hokeji aj fortunaligové šlágre

Športové televízne tipy na sobotu 21. mája:

Barbora Žiačiková sa na MS postarala o škandál, no redaktorka RTVS ešte pred šampionátom opísala, ako sa cíti v šatni s nahými hokejistami a ktorí reprezentanti sú najkrajší. Všetko nájdete v galérii!

FOTO Žiačiková perlila už pred škandálom: Aké to je s nahými hokejistami a títo sú najkrajší!

BRATISLAVA - Nevhodná otázka ju dostala do problémov! Redaktorka RTVS Barbora Žiačiková sa na hokejových majstrovstvách sveta postarala o škandál kvôli rozhovoru s asistentkou trénera nemeckej reprezentácie Jessicou Campbellovou. Známa tvár verejnoprávnej televízie už ale pred samotným šampionátom prezradila viacero pikantností z hokejového zákulisia.