menu

Archív

Snúbencom sa už čoskoro narodí ich prvé dieťatko.

FOTO Gábor Boráros opäť prekvapuje: To, čo predvádza, je neuveriteľné!

Gábor Boráros v poslednej dobe riadne prekvapuje. Odštartovalo to súťažením v najdrsnejšej šou Survivor, pokračuje to stále prebiehajúcim škandálom, kedy svoju snúbenicu podviedol, keď bola v pôrodnici. Prekvapilo nás, že začal podnikať, no teraz vymyslel ešte niečo ďalšie.

Gymnasta Ivan Kuljak vyšiel na stupne víťazov s nápisom Z na hrudi. Ten označuje na Ukrajine vojenskú techniku Rusov.

Urobil by to znova. Ruský gymnasta spoznal svoj trest za propagovanie písmena Z

Ruský športový gymnasta Ivan Kuľak dostal ročný dištanc za propagovanie symbolu "Z" počas medailového ceremoniálu na podujatí Svetového pohára v katarskej Dauhe. Rovnaký symbol má časť vozidiel ruskej armády, ktoré sú nasadené do invázie na Ukrajinu.

Napriek tomu, že Paige VanZant nežije zo športu, tak na bojové športy nezanevrela.

FOTO Najsexi MMA zápasníčka v UFC? Na Instagrame ju oblečenú neuvidíte!

Page VanZant je americká majsterka bojových umení, ktorá vás úplne opantá svojou krásou a postavou. Keďže prehrala svoje dva úvodné súboje BKFC, zrejme chce svoje publikum oslniť inak a prilákať ich do arény svojho nasledujúceho zápasu. Ukázala sa totiž takmer úplne nahá.

Z lyžiarky sa stala moderátorka. Sexi Lindsey Vonnová doslova žiarila na virtuálnom galavečere športových Oskarov. Sánka padla aj známym Slovenkám.

Lindsey, kde je podprsenka? Vonnová na pretekoch formúl spôsobila rozruch bradavkami

Zdá sa, že jej preteky formúl zachutili. Lindsey Vonnová opäť urobila rozruch a v hlavnej úlohe boli jej bradavky.

Pripravil jej poriadny šok! Známy futbalový tréner, odborník a komentátor Ladislav Borbély zažil poriadne rušný víkend. V Nových Zámkoch v sobotu vydával mladšiu dcéru Vanessu, no pri jednej svadbe neostalo...

FOTO Laco Borbély šokoval manželku na svadbe ich krásnej dcéry: Neuveríte, čo vyviedol

NOVÉ ZÁMKY - Pripravil jej poriadny šok! Známy futbalový tréner, odborník a komentátor Ladislav Borbély zažil poriadne rušný víkend. V Nových Zámkoch v sobotu vydával mladšiu dcéru Vanessu, no pri jednej svadbe neostalo a priamo v obradnej sieni povedal Borbély áno po druhýkrát v živote aj svojej manželke Miriam, ktorá o ničom nevedela.

Športové televízne tipy na nedeľu 26. septembra.

ŠPORTOVÉ TV TIPY na STREDU: Slovensko aj severský megašláger na MS v hokeji

Športové televízne tipy na stredu 18. mája: