Archív

VIDEO McGregor môže na oddych zabudnúť: Fanúšikovia ho prenasledujú aj na dovolenke!

VIDEO McGregor môže na oddych zabudnúť: Fanúšikovia ho prenasledujú aj na dovolenke!

Bojovnícka hviezda Conor McGregor nemá ani chvíľu voľna. So svojou rodinou sa vybral na dovolenku do tepla. Počas oddychu na lehátku ho prekvapil jeden z jeho fanúšikov a požiadal ho o podpis. Bojovník sa usmial a s radosťou mu venoval pár minút svojho času. Pozrite sa na to!

...

FOTO od 18 rokov Slávna športovkyňa nafotená nahá: Dokonalý zadok a vyholená čiarka

Skoky na lyžiach žien nie sú až také populárne, ale možno sa to teraz zmení. Pred domácim svetovým šampionátom sa dvojnásobná majsterka sveta Juliane Seyfarthová nechala nafotiť nahá pre populárny mužský magazín.

....

FOTO Playboy chcel vyzliecť neuveriteľne sexi dcéru Gretzkeho: Pôjde krásna blondínka donaha?

BRATISLAVA – Ak by sa im to podarilo, jej neuveriteľne sexi krivky by išli bezpochyby na dračku. Pôvabnú dcéru najslávnejšieho hokejistu sveta Wayna Gretzkeho láka na fotenie prestízny mužský magazín Playboy. Podľa doteraz známych informácií ju mala však Paulina Gretzky odmietnuť.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na PIATOK: Prvý zápas na EURO a súboj titanov na Roland Garros

Športové televízne tipy na piatok 11. júna 2021.

...

FOTO Celé Slovensko mu ju závidí: Naša atletická bohyňa skončila v náručí vymakaného fešáka!

Na olympiádu v Tokiu sa síce nekvalifikovala, no v osobnom živote sa jej darí. Reč je o slovenskej atlétke Ivete Putalovej (33), ktorá sa pred pár dňami pochválila na sociálnej sieti fotografiou s novým priateľom. Nebolo by to na tom nič nezvyčajné, keby ju športoví fanúšikovia už roky nespájali s jej trénerom Marcelom Lopuchovským.