Archív

Na snímke gólová radosť hráčov Žiliny v odvete semifinále Slovenského pohára – Slovnaft Cupu vo futbale MŠK Žilina - FC Košice v Žiline 4. mája 2021. FOTO TASR - Erika Ďurčová

Súhrn a hlasy zo semifinále Slovenského pohára: Žilina si jednoznačne poradila s Košicami

Žilina 4. mája (TASR) - Futbalisti MŠK Žilina zvíťazili v utorkovej odvete semifinále Slovenského pohára – Slovnaft Cupu nad FC Košice 4:1 a postúpili do finále. V prvom stretnutí na pôde súpera uspeli 4:2. Vo finále sa stretnú s víťazom dvojzápasu MFK Dukla Banská Bystrica - ŠK Slovan Bratislava. Z úvodného duelu má Slovan náskok 3:0, odveta je na programe v stredu o 15.30 h v Banskej Bystrici.

Tlacova beseda Vladimira Weissa pri prilezitosti jeho agresivneho spravania sa v Bratislave.

Weiss má namierené do Slovana: Koník, pre belasých najlepší možný tréner za posledné roky

BRATISLAVA – Futbalový Slovan Bratislava intenzívne rokuje s legendárnym slovenským trénerom Vladimírom Weissom starším. Vzájomná dohoda spolupráce je na spadnutie. Pýtali sme sa na názor našich futbalovým odborníkov, aký majú názor na prípadné angažovanie bývalého trénera našej futbalovej reprezentácie na lavičku „belasých“.

Na snímke zástupcovia futbalového klubu ŠK Slovan Bratislava, Ivan Kmotrík mladší a Richard Trutz prichádzajú na rokovanie s Vladimírom Weissom starším, ktorý by sa mal stať novým trénerom Slovana.

EXKLUZÍVNE FOTO z rokovania nového trénera Slovana Bratislava: Kto prišiel na Tehelné pole?

BRATISLAVA – Dolaďujú posledné detaily. Slovan Bratislava by mal už v najbližších hodinách predstaviť meno nového trénera. Slovinec Darko Milanič mal údajne skončiť už po nedeľňajšom neúspechu „belasých“ v derby so Spartakom Trnava (0:3). Nám sa podarilo získať EXKLUZÍVNE FOTO z rokovania s budúcim lodivodom Slovana.

Vladimír Weiss starší.

Údajne je rozhodnuté! Weiss má vystriedať na lavičke Slovana Milaniča

Podľa infomácií denníka Nový Čas by sa mal novým trénerom Slovana Bratislava stať Vladimír Weiss starší. Ten by mal už zajtra viesť úradujúceho majstra v semifinálovej odvete Slovnaft Cupu proti Banskej Bystrici.

Generálny riaditeľ Slovana Ivan Kmotrík mladší navyše naznačil, že to nemusí ostať len pri kritike do vlastných radov, ale vedenie obhajcu majstrovského titulu je pripravené vyvodiť dôsledky. Špekuluje sa predovšetkým o výmene trénera.

Tréner a hráči Slovana schytali po prehre s Trnavou veľkú kritiku: Vymení Weiss Milaniča?

BRATISLAVA – Futbalisti Slovana Bratislava podľahli v ostrosledovanom derby na pôde Spartaka Trnava 0:3 a nepotvrdili zisk tretieho titulu vo Fortuna lige za sebou. Kvôli nepresvedčivým výkonom z posledných týždňov sa dostali do nemilosti fanúšikov hráči a predovšetkým tréner Darko Milanič (53). Vedenie klubu je pripravené vyvodiť dôsledky.