Archív

Na snímke slovenské hádzanárky po prehre so Srbkami 19:26 v prvom zápase baráže o MS 2021 v Španielsku v hádzanej žien Slovensko - Srbsko 17. apríla 2021 v Šali. FOTO TASR -  Martin Baumann

Slovenské hádzanárky prehrali so Srbskom 19:26!

 Slovenské hádzanárky prehrali v prvom barážovom zápase o postup na MS 2021 so Srbskom 19:26. Na domácej palubovke v Šali držali s favoritom krok iba v prvom polčase, po zmene strán získali Srbky rozhodujúci náskok. Odveta je na programe v stredu v Belehrade (18.00 h).

Niečo im chýba? Je všeobecne známe, že športovkyne nezarábajú ani zďaleka toľko ako športovci.

FOTO Koronavírus ich dostal na dno: Aj Slovenky a Češky začali predávať svoje nahé telá

Koronavírus ich dostal na dno. Za posledný rok, keď svet ničí zákerný vírus, sa množstvo športovcov a hlavne športovkýň dostalo do existenčných problémov. Preto často musia siahnuť aj po iných formách obživy. V poslednej dobe sa ich čoraz viac registruje na „sociálnej sieti pre dospelých“.

...

FOTO Slovenská cyklistka provokuje ako nikdy: Holá behala po Nízkych Tatrách

V peknom počasí hor sa do prírody. No a nebola by to bývalá cyklistka Lucia Javorčeková, keby pri tom neprovokovala. Nízkym Tatrám aj ona ukázala svoje „veľhory“.

Lukáš a Nela na lodi v Chorvátsku.

FOTO od 18 rokov Necudné polovičky športovcov: Nahé ukázali všetko aj partnerky Slovákov

Niektoré sa tým preslávili, niektoré sa na to dali neskôr. Partnerky slávnych športovcov neboli vždy len poslušné polovičky, ale aj ženy bez zábran.

Po kariére si Frida Hansdotterová buduje svoj sen.

FOTO Vlhovej rivalka sa pleskla po vrecku: Postavila si chatu ako z ríše snov!

Po kariére si buduje svoj sen. Bývalá súperka Petry Vlhovej Frida Hansdotterová (35) je už dva roky mimo súťažných a za ten čas stihla priviesť na svet synčeka. K tomu sa pustila do budovania vysnívanej chaty v švédskom lyžiarskom stredisku v Himmelfjälli.

2008 - Schumacherovej pristali aj výstrihy. takto prišiel pár v roku 2008 na premiéru filmu v Paríži.

FOTO Neupravená, vrásky a kilá navyše. TAKTO dnes vyzerá zničená žena Schumachera

Na verejnosti sa neukazuje. Po viac ako roku si manželka Michaela Schumachera (51) Corinna (49) vyšla do spoločnosti. V Ženeve prevzala na galavečeri Medzinárodnej automobilovej federácie (FIA) špeciálne ocenenie prezidenta pre svojho manžela.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Derby vo Fortuna lige, hokejové play off a aj UFC

Športové televízne tipy na sobotu 17. apríla 2021