Archív

Krásna Jovana Djordjevič sa rada chváli svojou postavou a nemá problém ani s odvážnejšími zábermi.

FOTO Najkrajší zadok na svete: Fanúšikovia ho našli v Taliansku

Srbský futbalista Filip Djordjevič (33) pôsobí na talianskych trávnikoch už siedmu sezónu a zdá sa, že si pôsobenie na Apeninskom polostrove užíva. Pozornosti sa dostalo aj jeho manželke Jovane.

Sexi McKayla Maroney sa opäť vyz'vyvo prezentuje na sociálnych sieťach.

FOTO Zneužívali ju, nafotila sa nahá... TAKTO dnes vyzerá provokatívna slávna gymnastka

Americká gymnastka McKayla Maroneyová (25) ukončila kariéru už ako 20-ročná. Na konte mala zlato a striebro z olympiády a aj tri tituly majsterky sveta.

Športovanie na čerstvom vzduchu je podmienené negatívnym testom na koronavírus. Potešujúce je, že už netreba pri tom nosiť rúška.

Od pondelka sa otvárajú vonkajšie ihriská: Zelenú dostane len pár športov

Už nemusia obchádzať protipandemické opatrenia. Od pondelka sa totiž môžu oficiálne otvoriť vonkajšie športoviská pre kluby aj verejnosť. Podmienkou je maximálny počet osôb a tiež negatívny test na koronavírus.

Sagan si na zápach benzínu a spálených gúm naozaj potrpí.

FOTO Sagan je fajnšmeker. Zo zbierky jeho áut odpadnete: Nepohrdne trabantom a ani Ferrari

Potrpí si na výstredné autá. Cyklista Peter Sagan (31) s ročným príjmom cez 5 miliónov eur nemusí šetriť pri výbere nového auta. Vozí sa preto v naozaj parádnych kúskoch od nemeckej precíznosti cez americkú silu až po taliansky superdizajn.

Čo asi tak hľadala Francesca Novello v plavkách legendárneho pretekára Valentina Rossiho? Možno to aj našla, lebo jazdec Moto GP sa slastne usmieval.

FOTO Myslia si, že sa nikto nedíva: TAKTO si slávni užívajú svoje jachty na orgie a nechutnosti

Slávni športovci to nemajú ľahké. Opak je však pravdou a aj na dovolenkách, keď sa plavia po mori sú im paparazzi za chrbtom.