Archív

Na snímke sprava Nerijus Ališauskas (Slovan), Tomáš Hrnka (Nitra), brankár Tyler Parks a Juraj Valach (obaja Slovan) počas 26. kola hokejovej Tipos extraligy HC Slovan Bratislava - HK Nitra 30. decembra 2020 v Bratislave. FOTO TASR - Pavel Neubauer

Slovan zdolal Nitru 5:1: Belasí postupujú do semifinále

Hokejisti HC Slovan Bratislava postúpili do semifinále Kaufland play off Tipos extraligy 2020/2021 a doplnili tak dvojicu HK Poprad a HKM Zvolen. Bratislavčania zvíťazili v piatom zápase štvrťfinále na domácom ľade nad HK Nitra 5:1 a v celej sérii triumfovali 4:1.

Richard Pánik sa teší z gólu.

Pánika si z waiver listiny nik nevybral, putuje do taxitímu

Washington 8. apríla (TASR) - Slovenského hokejového útočníka Richarda Pánika si z waiver listiny nevybral žiadny klub zámorskej NHL a jeho Washington Capitals ho tak zaradil do tzv. taxitímu.

Ľupták zápasy svojho klubu prežíva poriadne emotívne a svojich hráčov vníma ako rodinu.

Šéf hokejovej Detvy Ľupták otvorene: Podpora zo zväzu je slabá, kluby sú pre nich nepriatelia!

DETVA - Niektorí nad jeho správaním občas krútia hlavou, no on tvrdí, že všetko robí so srdcom a nedá na svoj klub dopustiť. Šéf hokejovej Detvy Róbert Ľupták je s výkonmi svojho mužstva v tejto sezóne spokojný, no na druhej strane sa mu nepáči finančná podpora zo strany SZĽH ako riadiaceho orgánu súťaže v čase pandémie koronavírusu.