Archív

Český freediver David Vencl utvoril nový svetový rekord v plávaní pod ľadom. Reprezentant vo voľnom potápaní v utorok zdolal vzdialenosť 80,9 metra a doterajšie maximum Dána Stiga Severinsena zlepšil o 4,7 m.

FOTO Utvoril svetový rekord! Český freediver je najlepší v plávaní pod ľadom

Teplice - Vytvoril nový svetový rekord! V akej disciplíne? No o tej ste pravdepodobne ešte ani nepočuli... V plávaní pod ľadom!

Atraktívna prsatica si nechala upraviť nos, ktorý jej robil vrásky na čele.

FOTO Krásna športová influencerka išla prvýkrát pod nôž: Takto jej upravili nos!

PRAHA – Známa česká športová influencerka Šárka Peková, ktorá navštevuje aj zápasy Fortuna ligy podstúpila pred niekoľkými dňami operačný zákrok. Atraktívna prsatica si nechala upraviť nos, ktorý jej robil vrásky na čele. Zároveň vyvrátila mýtus o svojich prsiach.

Posledná rozlúčka s Černým v kladnianskom kostole bola s prísnymi opatreniami.

FOTO Československo sa rozlúčilo s moderátorskou legendou. Trapas Jágra na pohrebe

Československo sa rozlúčilo s legendou. V pondelok sa za prísnych hygienických opatrení desiatky smútiacich rozlúčili v kladnianskom Kostole sv. Václava s legendárnym moderátorom a otcom televízneho športu Otakarom Černým (77).

Toto je poriadna nálož. Javorčeková opäť ukázala telo Bohyne.

FOTO Najsexi cyklistka sveta ukázala úplne všetko: Odhalené prsia, dokonalý zadok a horúca pláž

BRATISLAVA – Preslávila sa ako najsexi cyklista sveta, dnes ju obdivujú milióny mužov. Modelka Lucia Javorčeková má telo Bohyne, ktorým najnovšie dráždi na rozpálených plážach v Mexiku, kam sa vybrala na dovolenku s priateľom. Nelení však ani tam a nafotila niekoľko pikantných záberov, na ktorých ukázala svoje sexi krivky v plnej paráde.

TV TIPY

ŠPORTOVÉ TV TIPY na UTOROK: Liga majstrov, NHL aj cyklistika

Športové televízne tipy na utorok 23. februára: