Archív

Petra Vlhová absolvovala utočňajší tréning v jasnej s chráničom na zuby.

Petra Vlhová opísala skúšku kopca v Jasnej: Bolo to náročné!

Jasná 23. februára (TASR) - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová si v pondelok a v utorok zatrénovala v Jasnej, kde sa 6. a 7. marca predstaví v pretekoch SP v slalome a obrovskom slalome. Nevyhla sa menšiemu zraneniu, ale potešila sa, že si mohla vyskúšať kopec.

Petra Vlhová absolvovala utočňajší tréning v jasnej s chráničom na zuby.

Vystrašila celé Slovensko: TOTO sú prvé slová Vlhovej po krvavom páde v Jasnej!

Akonáhle uzrela svetlo sveta správa, že naša lyžiarska hviezda Petra Vlhová (25) mala na tréningu v Jasnej nepríjemný pár, po ktorom musela vyhľadať lekársku pomoc, tŕpla celá krajina pod Tatrami. Našťastie nešlo o nič vážne a včerajší tréningový deň už prebehol v jej podaní bez problémov.

Martina Dubovská do poslednej chvíle verila, že bude s jej mamou lepšie.

Tragédia v rodine elitnej lyžiarky zo Slovenska: Pred domácimi pretekmi jej zomrela mama

Svoj boj prehrala. Slovenská lyžiarka Martina Dubovská, ktorá vo svetovom pohári reprezentuje Česko, prišla o milovanú mamu Zuzanu.

Petra Vlhová sa už o pár dní pobije v Jasnej o mimoriadne dôležité body.

VIDEO Neskutočná NÁDHERA: O tieto krásne a vzácne trofeje sa pobije Vlhová v Jasnej!

Už len pár dní a aj na slovenských svahoch si dajú rande najlepšie lyžiarky sveta. Prvý marcový víkend sa totiž v Jasnej uskutočnia preteky Svetového pohára v obrovskom slalome a slalome, pričom najjagavejšou hviezdou bude dozaista naša Petra Vlhová (25).

Mikaela Shiffrinová získala na majstrovstvách sveta štyri medaily.

Majstrovstvá ako liek na psychiku. Občas sa cítim, akoby ma zrazil vlak, priznáva Shiffrinová

USA získali na majstrovstvách sveta v lyžovaní štyri medaily a všetky štyri má na svedomí Mikaela Shiffrinová. Američanka po posledných pretekoch prehovorila nielen o svojich výkonoch na svetovom šampionáte, ale ja o tom, s akými pocitmi jazdí v posledných mesiacoch.