Archív

Na snímke slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová s trofejou pre singlových víťazov päťdielnej série Peugeot Tennis Tour (PTT) počas tlačovej konferencie Slovenského tenisového zväzu (STZ) a odovzdania ocenení Peugeot Tennis Tour v Bratislave 7. októbra 2020. FOTO TASR - Jaroslav Novák

Schmiedlová sa z pozície náhradníčky prebojovala na Australian Open: Ako sa cíti?

Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová si zahrá hlavnú súťaž na Australian Open. Po odhlásení viacerých hráčok sa na prvé grandslamové podujatie v tomto roku dostala z pozície náhradníčky. Informovala o tom oficiálna stránka Slovenskeho tenisového zväzu (STZ).

Dvojičky Beatrice a Branca Feresové sú azda najsexi športovkyne na svete.

Dvojča tenistky Bouchardovej o jej ťažkom detstve: Predavačku v obchode poznám lepšie

Kanaďanka Eugenie Bouchardová (26) zobrala tenisový svet útokom. Najprv svojimi výkonmi a potom aj odvážnymi fotkami či problémami. Málokto však vie, že mala ťažké detstvo. Porozprávala o tom jej dvojička sestra Beatrice.

Anna Karolína Schmiedlová.

Šanca žije. Schmiedlová prehrala v kvalifikácii Australian Open, no odletela do Melbourne

DUBAJ - Slovenská tenistka Anna Karolína Schmiedlová naberá z Dubaja smer Melbourne. Aj napriek prehre s Maďarkou Timeou Babosovou vo finále kvalifikácie na Australian Open má stále šancu zahrať si v hlavnom pavúku úvodného grandslamového turnaja roka. Túto možnosť jej otvára pozícia druhej náhradníčky, ktorú jej po ukončení kvalifikácie vyžrebovali.

Dominika Cibulková sa v bratislavskej nemocnici na Kramároch nechala prednostne zaočkovať proti Covidu-19 a internet doslova vybuchol vtipmi. Bývalú tenistku zasypala obrovská lavína vtipov. Pozrite si tie najlepšie.

Po Cibulkovej očkovaní vybuchol internet: Bývalá tenistka to schytala lavínou vtipov

Dominika Cibulková sa v bratislavskej nemocnici na Kramároch nechala prednostne zaočkovať proti Covidu-19 a internet doslova vybuchol vtipmi.