Archív

Sameli Ventelä je novou posilou nováčika z Michaloviec.

Hokejové Michalovce hlásia novú posilu: Je ňou fínsky obranca!

V kádri extraligového klubu HK Dukla Ingema Michalovce už nefiguruje 26-ročný fínsky obranca Sameli Ventelä. Klub o tom informoval na sociálnych sieťach.

Todd Bertuzzi patril medzi najväčšie osobnosti NHL.

Hokej: Bertuzziho doviedla do Levíc synova kariéra, téma "Moore" je tabu

Levice - Podpora synovej kariéry a túžba spoznať novú krajinu sú hlavné dôvody pobytu bývalého hokejového útočníka Todda Bertuzziho v Leviciach. V klube účastníka Slovenskej hokejovej ligy sa v pozícii trénera zapojil aj do tréningového procesu, na návrat do súťažného diania však nemyslí. S profesionálnym hokejom sa rozlúčil v roku 2014 po viac než 1200 zápasoch v NHL, v ktorých si získal povesť jedného z najlepších silových útočníkov svojej éry.

Prezident Medzinárodnej hokejovej federácie (IIHF) René Fasel počas stretnutia s bieloruským prezidentom Alexandrom Lukašenkom.

MS v hokeji na Slovensku? Prezident IIHF potvrdil, že sme jednou alternatívou

Minsk - Medzinárodná hokejová federácia (IIHF) naďalej prioritne pracuje s verziou, že tohtoročné majstrovstvá sveta budú spoločne hostiť Minsk a Riga.

Tomáš Jurčo, Martin Marinčin a Christián Jaroš.

Slováci v NHL: Dvaja putujú na farmu, po trojici Jurčo - Jaroš - Marinčin nikto nesiahol

NEW YORK - Slovenskí hokejisti Christián Jaroš z Ottawy Senators, Martin Marinčin z Toronta Maple Leafs a Tomáš Jurčo z Vegas Golden Knights zostávajú naďalej vo svojich kluboch NHL. V stanovenej 24-hodinovej lehote si ich z waiver listiny nestiahli iné tímy profiligy. Informoval o tom portál tsn.ca.