Archív

Gáboríkovci sa stali prvýkrát rodičmi. Ivana na svet priviedla dcérku Bellu.

FOTO Bohapustý luxus Gáboríkovcov: Pozrite, ako to vyzerá v honosnom sídle v Trenčíne

Dcérku si privedú do luxusu. Slovenský hokejista Marián Gáborík a jeho manželka Ivana sa z utorka na stredu stali rodičmi dcérky Belly. Novorodeniatko si ešte neuvedomuje, ale bude vyrastať v luxuse a pohodlí milionára.

Reprotofografia z publikácie Česko-slovenská spartakiáda 1985.

Straníci si zo spartakiády urobili pedofilnú prehliadku: Nechýbala erotika či nemanželský sex

Milované aj nenávidené. Také boli spartakiády - hromadné telovýchovné cvičenia, na ktorých si zakladali komunistickí pohlavári. Naposledy sa „cvičilo“ v roku 1985. V roku 1990 sa už siedme finále neuskutočnilo.

Počas zápasov turnaja v Riu 2014 jej krivky

FOTO Týrala tenistov, išli si krk vykrútiť: Ako vyzerá najslávnejšia podávačka loptičiek dnes?

Azda najzábavnejšie video z kariéry Rafaela Nadala. Na turnaji v Rio de Janeiru v roku k jeho lavičke vždy postavili šarmantnú podávačku loptičiek. Španiel mal čo robiť, aby mu neťahalo pohľad na krásku vedľa neho.

Tento rok je iný ako ostatné. Za normálnych okolností by sme dnes spoznali nového majstra Európy vo futbale. Za panujúcich okolností koronakrízy si miesto toho futbalisti vychutnávajú dovolenky skôr ako zvyčajne.

Futbalisti vyrazili na dovolenky: Orgie vo vode, odhalené prednosti aj neprístojné nechutnosti

Tento rok je iný ako ostatné. Za normálnych okolností by sme dnes spoznali nového majstra Európy vo futbale. Za panujúcich okolností koronakrízy si miesto toho futbalisti vychutnávajú dovolenky skôr ako zvyčajne.

Jamie Christian Johal

Obrovský bodybuilder odhalil svoj jedálniček: Pozrite sa, čo všetko za deň zje!

Gigantický bodybuilder Jamie Christian Johal odhalil svoj jedálniček. Neuveríte, čo všetko za deň skonzumuje. Tu je jeho detailný jedálniček!

Petra Vhová vystúpila na najvyšší stupienok slalomu v Levi po troch rokoch.

FOTO Vlhová po víťazstve zaskočila fanúšikov: Pozrite, aké vytiahla rúško

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová ovládla prvý slalom sezóny, keď vo fínskom Levi nechala za sebou celú konkurenciu.

WA 4 Levi - Slovenská lyžiarka Petra Vlhová počas prvého kola prvého slalomu novej sezóny Svetového pohára v alpskom lyžovaní žien vo fínskom Levi v sobotu 21. novembra 2020. FOTO TASR/AP 

Petra Vlhova of Slovakia competes during the first run of the alpine ski, women's World Cup slalom in Levi, Finland, Saturday, Nov. 21, 2020. (Jussi Nukari/Lehtikuva via AP)

Fantastická Petra Vlhová rozdrvila v Levi slalomársku konkurenciu

Slovenská lyžiarka Petra Vlhová triumfovala v úvodnom slalome novej sezóny Svetového pohára. V sobotných pretekoch vo fínskom Levi za ňou o 18 stotín sekundy zaostala jej veľká americká rivalka Mikaela Shiffrinová. Tretie miesto obsadila Rakúšanka Katharina Liensbergerová (+0,57 s).

VIDEO Lietajúci basketbalisti: Neuveriteľné, čo dokážu vo vzduchu!

VIDEO Lietajúci basketbalisti: Neuveriteľné, čo dokážu vo vzduchu!

Dokážu lietať! Basketbalisti NBA predvádzajú vo vzduchu neuveriteľné kúsky. Vo výskoku vedia vydržať tak dlho, že pre bežných "smrteľníkov" sa to zdá ako lietanie. Pozrite sa na ich neuveriteľné výkony. Wau, ako to dokážu?

Viacero slovenských akvabel sa sťažovalo na bývalého reprezentačného trénera Gábora Szaudera.

Prieskum medzi slovenskými športovcami hovorí jasne: Až 28% zažilo rôzne formy diskriminácie!

BRATISLAVA - Obťažovanie už nie je tabu ani v slovenskom športe! Nedávny prípad bývalého trénera našich akvabel Gábora Szaudera ukázal, že rôzne formy diskriminácie či šikany sú prítomné aj u nás. Slovenský olympijský a športový výbor (SOŠV) robil prieskum medzi športovcami, podľa ktorého sa s istou formou zneužívania stretlo až 28 percent z nich.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Vlhová v slalome v Levi a veľký šláger v Španielsku

Športové televízne tipy na sobotu 21. novembra 2020.

Opäť sme sa raz presvedčili, že sociálne siete sa často nezhodujú s realitou. Príkladom môže byť aj bývalá cyklistka a dnes najsledovanejšia Slovenka na Instagrame Lucia Javorčeková, ktorú „vymákli“ fotografi na dovolenke v Grécku.

FOTO Slovenská milionárka na pláži bez mejkapu a retuše: Preboha, takto vyzerá v skutočnosti?

Opäť sme sa raz presvedčili, že sociálne siete sa často nezhodujú s realitou. Príkladom môže byť aj bývalá cyklistka a dnes najsledovanejšia Slovenka na Instagrame Lucia Javorčeková, ktorú „vymákli“ fotografi na dovolenke v Grécku.

Petra Vlhová bývala tri týždne vo fínskom Suomu.

Tri týždne Vlhovej vo Fínsku: Pozrite sa do hotela, v ktorom bývala hviezdna slovenská lyžiarka

Takmer tri týždne v bubline. Petra Vlhová sa na dvojicu slalomov v Levi pripravovala v ďalšom fínskom stredisku v Suomu. Ako vyzeral hotel, v ktorom bola aj s tímom ubytovaná?

Livio Magoni a Petra Vlhová.

Magoni pred Levi: Vlhovej izbu v hoteli vydezinfikujeme. Jedlo jej budeme nosiť priamo tam

Na Petru Vlhovú čakajú cez víkend dva slalomy v Levi, slovenská lyžiarka je však vo Fínsku už od konca októbra. V súvislosti s opatreniami kvôli pandémii koronavírusu sa v tíme občas aj zapotili.

Petra Vlhová vo Fínsku.

Vlhovej brat pre Šport24.sk o týždňoch vo Fínsku: Tréning na soli, vlastné autá nám zakázali

Na linke Bratislava - Levi Peter Odráška. Petra Vlhová absolvovala pred dvojicou slalomov v Levi trojtýždňovú prípravu vo fínskom stredisku Suomu. Namiesto tuhej zimy ju však na severe Európy mínusové teploty nečakali. O príprave na víkendové preteky, opatreniach v bubline či regenerácii v tradičnej fínskej saune a vysekávaní jazierka hovoril v rozhovore pre Šport24.sk Petrin brat a manažér tímu Boris.