Archív

FC ViOn Zlaté Moravce – Vráble vs. FC Nitra

Balaj hetrikom zariadil víťazstvo Zlatých Moraviec proti Nitre

ZLATÉ MORAVCE - Futbalisti FC ViOn Zlaté Moravce-Vráble zdolali v sobotnom domácom stretnutí 10. kola Fortuna ligy FC Nitra 3:1.

FK Senica - MFK Ružomberok

Ružomberok zvíťazil v Senici po infarktovom závere zápasu

SENICA - Futbalisti MFK Ružomberok vyhrali v sobotnom stretnutí 10. kola Fortuna ligy na štadióne FK Senica 2:1.

AS Trenčín - FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Žďaňa

Súboj predposlédného Trenčína s posledným Pohroním sa skončil remízou

ŽILINA - Futbalisti AS Trenčín remizovali v sobotnom stretnutí 10. kola Fortuna ligy na štadióne v Žiline s FK Pohronie Žiar nad Hronom Dolná Ždaňa 1:1. Premiéru vo funkcii hlavného trénera Pohronia absolvoval Čech Jan Kameník, ktorý počas reprezentačnej prestávky nahradil Mikuláša Radványiho.

ŠK Slovan Bratislava - ŠKF Sereď

Slovan Bratislava zdolal Sereď a natiahol ligovú šnúru bez prehry na 7 zápasov

Futbalisti Slovana Bratislava zvíťazili v sobotnom domácom zápase 10. kola Fortuna ligy nad Sereďou 3:0. O triumfe rozhodli už v prvom polčase, keď sa postupne presadili Žan Medved a dvakrát Rafael Ratao. "Belsaí" neprehrali v lige siedmykrát za sebou, dosiahli štvrtý trojbodový zápis v sérii. Sereď nevyhrala v piatom stretnutí za sebou.

MFK Zemplín Michalovce - FC DAC 1904 Dunajská Streda

Dunajská Streda potvrdila rolu favorita a uspela v Michalovciach

MICHALOVCE - Futbalisti FC DAC 1904 Dunajská Streda zvíťazili v sobotnom zápase 10. kola Fortuna ligy na ihrisku MFK Zemplín Michalovce 4:2. Domáci dvakrát dotiahli náskok hostí, ale na gól kapitána DAC Zsolta Kalmára z jedenástky už nezareagovali.

Ilustračná fotografia

Hrozia tvrdé tresty: Polícia pripravila opatrenia v súvislosti s protestom fanúšikov

Bratislava - Bratislavskí policajti v súvislosti so sobotným zhromaždením futbalových fanúšikov v hlavnom meste pripravili bezpečnostné opatrenia. Dopravní policajti budú monitorovať dopravno-bezpečnostnú situáciu v Bratislave. Informuje o tom Krajské riaditeľstvo (KR) Policajného zboru (PZ) v Bratislave na sociálnej sieti.