Archív

Paralelný slalom: Pred druhou Direzovou z Francúzska triumfovala o 13 bodov.

Novoročný paralelný slalom v Davose sa v tejto sezóne neuskutoční

DAVOS - Paralelný slalom mužov a žien v Davose sa v tejto sezóne Svetového pohára v alpskom lyžovaní nepôjde. Pôvodne boli preteky plánované na 1. januára, no švajčiarski organizátori sa ich rozhodli odložiť v snahe minimalizovať cestovanie účastníkov seriálu v čase pandémie koronavírusu.

KK1 Paríž - Bývalý prezident Medzinárodnej asociácie atletických federácií (IAAF) Lamine Diack prichádza na súd 13. januára 2020 v Paríži. Bývalý prezident Medzinárodnej asociácie atletických federácií (IAAF) Lamine Diack sa v pondelok postavil pred francúzsky súd. Počas dvojtýždňového procesu bude čeliť obžalobe z korupcie, ak ho uznajú za vinného, 86-ročnému funkcionárovi hrozí až desať rokov väzenia. FOTO TASR/AP
Former president of the IAAF (International Association of Athletics Federations

Bývalý prezident svetovej atletiky Diack bol odsúdený na 2 roky väzenia!

PARÍŽ - Francúzsky súd odsúdil bývalého prezidenta Svetovej atletiky (WA) Lamineho Diacka na štyri roky väzenia, polovicu trestu mi podmienečne odložil. Navyše mu uložil pokutu 500-tisíc eur. Osemdesiatsedemročného Senegalčana uznali vinným z korupcie. Informovala agentúra DPA.

Matúš Bubeník sa predstaví na mítingu Diamantovej ligy.

Super správa z atletiky: Na mítingu Diamantovej ligy sa predstaví ďalší Slovák

Bratislava - Na štvrtkovom mítingu Diamantovej ligy na Olympijskom štadióne v Ríme sa napokon predstavia až dvaja slovenskí atléti.

The Celebration of Life for Kobe & Gianna Bryant

FOTO Shaquille O'Neal predáva svoju luxusnú vilu: Niečo takéto si môže dovoliť len málo ľudí

Veľký Shaq sa snaží už viac ako 2 roky predať svoju luxusnú vilu, ktorá sídli neďaleko amerického mesta Orlanda.

Ondrej Kandráč spolu s rodinou odbehol časť maratónu v Košiciach.

MMM nezastavila ani pandémia: V Košiciach slovenská špička, ale bez Afričanov

Bratislava - Najstarší maratón v Európe napíše v nedeľu 4. októbra svoju 97. kapitolu, nezastavila ho ani pandémia koronavírusu.

KK4 New York - Srbský tenista Novak Djokovič reaguje po tom, čo napálil loptičku do čiarovej rozhodkyne v osemifinále dvojhry proti Španielovi Pablovi Carrenovi-Bustovi na grandslamovom tenisovom turnaji US Open v New Yorku 6. septembra 2020.Srbského tenistu Novaka Djokoviča diskvalifikovali z grandslamového turnaja US Open za napálenie loptičky do krku čiarovej rozhodkyne. K incidentu prišlo v osemfinálovom stretnutí mužskej dvojhry proti Španielovi Pablovi Carrenovi-Bustovi za stavu 5:6 v prvo

Vojnový zločinec kritizuje svetovú jednotku: Srbov stále mučia a príde nejaký Djokovič...

Tenisová svetová jednotka Novak Djokovič (32) bol v minulých dňoch centrom tenisovej pozornosti, keď ho za trafenie rozhodkyne loptičkou diskvalifikovali z US Open. Po viac ako týždni s začal preberať jeho vzťah k Chorvátsku.

Finále Atletickej ligy 2020 na atletickom štadióne Technickej univerzity v Košiciach 15. septembra 2020. Na snímke Matej Tóth.

Matej Tóth potvrdil famóznu formu: Limit na olympiádu je na dosah

Košice - Olympijský víťaz v chôdzi na 50 km Matej Tóth potvrdil vo finále slovenskej atletickej ligy pozíciu favorita a víťazne sa naladil na Dudinskú 50-tku. Najlepším slovenským výkonom roka na 5000 m nedal šancu tímovému kolegovi Miroslavovi Úradníkovi, ktorý napriek štartu zaostal za Tóthom takmer o pol minúty.

Two football fans watching Tv and cheering

ŠPORTOVÉ TV TIPY na STREDU: Tour de France a aj Liga majstrov

Športové televízne tipy na stredu 16. septembra 2020.

Jakubko Navara je od nedele pokrstený.

FOTO Cibulková šokovala krstom svojho synčeka: Jakubko je oproti rovesníkom úplne iná liga

BRATISLAVA – Svoj veľký deň má úspešne za sebou. Synček bývalej slovenskej tenistky Dominiky Cibulkovej (31) je od nedele pokrstený. Hviezda dňa, Jakubko bol parádne vyfintený a jeho dva outfity doslova vyrážajú dych. Vieme, kto sa mu o nich postaral.