Archív

Legendárneho hokejistu Jaromíra Jágra trápia zdravotné problémy a do novej sezóny tak skoro nenaskočí.

FOTO Hokejový kráľ Jágr v úplne novej úlohe: Takto ste ho rozhodne ešte nevideli

PRAHA – Legendárneho hokejistu Jaromíra Jágra (48) trápia zdravotné problémy a do novej sezóny tak skoro nenaskočí. Paradoxne sa objavil na ľade, avšak v úplne nečakanej úlohe. Stal sa ambasádorom českých parahokejistov a dokonca si tento šport vyskúšal.

Pavol Demitra a Marián Gáborík hrávali spolu aj za Minnesotu Wild.

Slová, ktoré pichajú pri srdci: Gáborík opísal moment, keď sa dozvedel o Demitrovej smrti!

Stále to má v živej pamäti. Slovenský hokejista Marián Gáborík (38) si pri príležitosti 9. výročia smrti svojho spoluhráča a zároveň najlepšieho kamaráta Pavla Demitru (†37) zaspomínal na momenty, keď sa o jeho tragickom úmrtí dozvedel.

Andrei Makarov v drese Rigy

NEUVERITEĽNÉ: Ruský brankár cestoval 2740 kilometrov autom, aby mohol chytať za Slovan!

Poriadne ostrý začiatok angažmánu v drese HC Slovanu Bratislava. Súčasná situácia je príliš komplikovaná kvôli zúriacej pandémii koronavírusu a tak bol 27-ročný brankár Andrej Makarov nútený vycestovať do hlavného mesta Slovenska autom.

KK1 Edmonton - Slovenský obranca Erik Černák (81) z Tampy Bay a Jordan Eberle z New Yorku Islanders v treťom zápase finále Východnej konferencie zámorskej hokejovej NHL New York Islanders - Tampa Bay 11. septembra 2020 v Edmontone. FOTO TASR/AP
Tampa Bay Lightning defenseman Erik Cernak (81) and New York Islanders' Jordan Eberle (7) battle for the puck during third-period NHL Eastern Conference final playoff game action in Edmonton, Alberta, Friday, Sept. 11, 2020. (Jason Franson/The Canadian Pr

VIDEO Islanders stále žijú: Znížili stav série s Černákovou Tampou na 2:3

Edmonton - Hokejisti New Yorku Islanders odvrátili prvú hrozbu vyradenia z play off NHL.