Archív

KK18 Méribel Col de la Loze - Na snímke kolumbijský cyklista Miguel Ángel López sa teší v cieli z víťazstva v 17. etape prestížnych cyklistických pretekov Tour de France (TdF) so štartom v Grenoble a cieľom v meste Méribel Col de la Loze 17. septembra 2020. FOTO TASR/AP
Colombia's Miguel Angel Lopez crosses the finish line to win stage 17 of the Tour de France cycling race over 107 kilometers (105.6 miles) from Grenoble to Meribel Col de la Loze, France, Wednesday, Sept. 16, 2020. (Benoit Tessie

Víťaz 17. etapy TdF Miguel Lopez: Je to výnimočná chvíľa

MÉRIBEL - Kolumbijčan Miguel Angel Lopez z tímu Astana triumfoval v stredajšej 17. etape 107. ročníka cyklistických pretekov Tour de France. V kráľovskej alpskej etape na 170 km s dvoma stúpaniami najvyššej kategórie a cieľom na vrchole Col de la Loze sa presadil po útoku v záverečnej strmej pasáži a posunul sa na tretiu priečku celkového poradia.

107th Tour de France 2020 - Stage 14

TdF: Kráľovskú 17. etapu vyhral Kolumbijčan Lopez, Sagan stratil v boji o zelený dres

MERIBEL - Kolumbijčan Miguel Angel Lopez z tímu Astana triumfoval v stredajšej 17. etape 107. ročníka cyklistických pretekov Tour de France. V kráľovskej alpskej etape na 170 km s dvoma stúpaniami najvyššej kategórie a cieľom na vrchole Col de la Loze sa presadil po útoku v záverečnej strmej pasáži a posunul sa na tretiu priečku celkového poradia.

Peter Sagan na výrazný úspech na tohtoročnej Tour de France stále čaká.

Bývalý šéf Armstronga to povedal jasne: TOTO je dôvod Saganovho trápenia na Tour de France

BRATISLAVA - Výkony Petra Sagana (30) na tohtoročnej Tour de France sú zatiaľ za očakávaniami, čo vedia nielen fanúšikovia Tourminátora, ale aj odborníci. Bývalý šéf tímu Lanca Armstronga (48) Johan Bruyneel (56) si však myslí, že za tým môže byť skutočnosť, že cyklista Bora-Hansgrohe má v tejto sezóne iný cieľ.

Egan Bernal.

Úradujúci víťaz Tour de France odstúpil z pretekov, odstavila ho bolesť: Trpel som celý deň

PARÍŽ - Úradujúci celkový víťaz Egan Bernal odstúpil pred stredajšou 17. etapou z cyklistických pretekov Tour de France. Kolumbijského jazdca tímu Ineos Grenadiers trápia problémy s chrbtom, vinou ktorých sa prepadol v priebežnej klasifikácii na 127. miesto.

Detaily 17. etapy Tour de France 2020: Grenoble – Col de la Loze (168 km)

Detaily 17. etapa Tour de France 2020: Grenoble – Col de la Loze (168 km)

Streda 16. septembra – Rozhodne sa v tejto etape? jazdcov čaká pri výstupe na Col de la Loze peklo.