Archív

VIDEO ŠOK počas turnaja: Dianie narušil obrovský medveď!

VIDEO ŠOK počas turnaja: Dianie narušil obrovský medveď!

Na golfovom turnaji v Kalifornii zažili nie len súťažiaci, ale aj diváci poriadny šok. Z ničoho nič sa po trávniku začal prechádzať obrovský medveď. Výskyt medveďov je v Kalifornii bežný, no aj tak ostali všetci účastníci stáť ako obarení. Od chlpáča si všetci držali odstup a pozorovali ho iba z diaľky!

EBE 32 Lausanne - Na snímke olympijská vlajka pri vstupe do sídla Medzinárodného olympijského výboru (MOV) vo švajčiarskom Lausanne 23. marca 2020. FOTO TASR/AP
The Olympic flag iswld displayed at the entrance of the IOC, International Olympic Committee headquarters during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Lausanne, Switzerland, Monday, March 23, 2020. (Jean-Christophe Bott/Keystone via AP)

Bojujú za protesty! Šéf organizátorov OH 2028 požaduje zmenu pravidla 50

Los Angeles - Vedúci organizačnej komisie olympijských hier Los Angeles 2028 Casey Wasserman vyvíja nátlak na Medzinárodný olympijský výbor (MOV), aby zmenil svoje predpisy. Chce umožniť športovcom protestovať proti rasizmu na pódiu i inde počas súťaženia.

Posledná rozlúčka s českým hokejistom Ondřejom Buchtelom v Bystřanoch.

Pohreb českého hokejistu Buchtelu (†20): Dojemné slová mamy, zdrvená priateľka aj spoluhráči

Jeho smrť prišla ako blesk z jasného neba. Český hokejový talent Ondřej Buchtela (†20) napriek zabezpečenej liečbe a zlepšujúcemu sa stavu v piatok 24. augusta naposledy vydýchol. Osudnou sa mu stala vzácna rakovina srdca, ktorá patrí medzi nevyliečiteľné choroby. Vo štvrtok sa s ním rozlúčila najbližšia rodina i hokejová verejnosť.

športové tv tipy

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Finále FA Cupu, talianske šlágre na záver a cyklistická klasika

Športové televízne tipy na sobotu 1. augusta: