Archív

VIDEO ŠOK počas turnaja: Dianie narušil obrovský medveď!

VIDEO ŠOK počas turnaja: Dianie narušil obrovský medveď!

Na golfovom turnaji v Kalifornii zažili nie len súťažiaci, ale aj diváci poriadny šok. Z ničoho nič sa po trávniku začal prechádzať obrovský medveď. Výskyt medveďov je v Kalifornii bežný, no aj tak ostali všetci účastníci stáť ako obarení. Od chlpáča si všetci držali odstup a pozorovali ho iba z diaľky!

WA 55 Silverstone - Jazdec tímu Mercedes Brit Lewis Hamilton, ktorý si vybojoval pole position na Veľkej cene Veľkej Británie seriálu MS F1 na okruhu v Silverstone 1. augusta 2020. FOTO TASR/AP  


Mercedes driver Lewis Hamilton of Britain celebrates after he clocked the fastest time during the qualifying session for the British Formula One Grand Prix at the Silverstone racetrack, Silverstone, England, Saturday, Aug. 1, 2020. The British Formula One Grand Prix will be held on Sunday. (Will Olive

F1: Hamilton si vybojoval pole position na Veľkej cene Veľkej Británie

Silverstone 1. augusta (TASR) - Britský pilot Mercedesu Lewis Hamilton si vybojoval pole position na Veľkej cene Veľkej Británie seriálu MS F1. V sobotňajšej kvalifikácii v Silverstone dosiahol čas 1:24,303 minúty a o 0,313 s prekonal svojho tímového kolegu Valtteriho Bottasa z Fínska.

Wayde Van Niekerk.

Choroba si nevyberá: Koronavírusom sa nakazil aj svetový rekordér

Wayde Van Niekerk sa nakazil počas tréningového pobytu v talianskej Gemone.

EBE 32 Lausanne - Na snímke olympijská vlajka pri vstupe do sídla Medzinárodného olympijského výboru (MOV) vo švajčiarskom Lausanne 23. marca 2020. FOTO TASR/AP
The Olympic flag iswld displayed at the entrance of the IOC, International Olympic Committee headquarters during the coronavirus disease (COVID-19) outbreak in Lausanne, Switzerland, Monday, March 23, 2020. (Jean-Christophe Bott/Keystone via AP)

Bojujú za protesty! Šéf organizátorov OH 2028 požaduje zmenu pravidla 50

Los Angeles - Vedúci organizačnej komisie olympijských hier Los Angeles 2028 Casey Wasserman vyvíja nátlak na Medzinárodný olympijský výbor (MOV), aby zmenil svoje predpisy. Chce umožniť športovcom protestovať proti rasizmu na pódiu i inde počas súťaženia.

Posledná rozlúčka s českým hokejistom Ondřejom Buchtelom v Bystřanoch.

Pohreb českého hokejistu Buchtelu (†20): Dojemné slová mamy, zdrvená priateľka aj spoluhráči

Jeho smrť prišla ako blesk z jasného neba. Český hokejový talent Ondřej Buchtela (†20) napriek zabezpečenej liečbe a zlepšujúcemu sa stavu v piatok 24. augusta naposledy vydýchol. Osudnou sa mu stala vzácna rakovina srdca, ktorá patrí medzi nevyliečiteľné choroby. Vo štvrtok sa s ním rozlúčila najbližšia rodina i hokejová verejnosť.

športové tv tipy

ŠPORTOVÉ TV TIPY na SOBOTU: Finále FA Cupu, talianske šlágre na záver a cyklistická klasika

Športové televízne tipy na sobotu 1. augusta: