Archív

KHL

Poriadny prúser KHL: Pri profiloch hráčov sa objavil dátum ich smrti!

V piatok sa na oficiálnej webovej stránke Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) objavil v profiloch niektorých hráčov dátum úmrtia. Vedenie súťaže sa ospravedlnilo, technickú chybu neskôr odstránili.

Na snímke uprostred Dávid Skokan (Košice), vľavo Jacob Cardwell (Banská Bystrica), vpravo dole brankár Tyler Beskorowany (Banská Bystrica) v zápase 17. kola hokejovej Tipsport Ligy HC Košice -  HC'05 iClinic Banská Bystrica  v Košiciach 27. októbra 2019. FOTO TASR – František Iván

Nitra hlási posilu: Získala Kanaďana z tipsportligovej konkurencie!

Nitra - Novou posilou HK Nitra sa stal 28-ročný Jake Cardwell. Kanadský obranca strávil uplynulý ročník v Banskej Bystrici, v sezóne 2016/2017 pôsobil v Nových Zámkoch. Nitrania o tom informovali na svojom webe.

Zdeno Chára a jeho zákrok.

Obratný aj v 43 rokoch. Parádny obranný zákrok Zdena Cháru: Jeho rybička stála za to

Pre Boston Bruins je platný aj v 43 rokoch. Slovenský hokejový obranca a kapitán „medveďov“ Zdeno Chára túto vetu potvrdzuje zápas čo zápas a potvrdil ju aj v zápase proti Columbusu. Zo zápasu, v ktorom Boston prehral 1:4, sa na sociálnej sieti objavilo video z jedného z obranných zákrokov slovenského obrancu. Chára predviedol pohotovú rybičku, ktorou zneškodnil hroziacu akciu súpera a ukázal, že aj v 43 rokoch je poriadne obratný.

Z nich šiesti by mali byť pravidelnou súčasťou zostáv svojich tímov, ktoré po obnovení súťaže zabojujú na neutrálnych štadiónoch v Toronte a Edmontone o Stanleyho pohár.

Všetko je nachystané, ide sa bojovať o Stanleyho pohár: Zabojuje oň osem Slovákov

EDMONTON - Osem slovenských hokejistov figuruje na súpiskách klubov pri reštarte sezóny v zámorskej NHL. Z nich šiesti by mali byť pravidelnou súčasťou zostáv svojich tímov, ktoré po obnovení súťaže zabojujú na neutrálnych štadiónoch v Toronte a Edmontone o Stanleyho pohár.