Archív

Matej Kroták

Smutná správa z Popradu: Opustil nás legendárny hokejový velikán Kroták

Poprad - Slovenský hokej zasiahla smutná správa. Na druhý svet sa totiž pobral legendárny hokejista a tréner Matej Kroták. Na druhý svet sa pobral vo veku 73 rokov po ťažkých zdravotných problémoch.

Alexander Ovečkin začal trénovať.

VIDEO Ako odtrhnutý z reťaze: Ovečkin sa po mesiacoch vrátil na ľad a začal trénovať

WASHINGTON - Do reštartu sezóny NHL v dôsledku pandémie koronavírusu ostáva stále niekoľko týždňov. Hráči pomaly začínajú trénovať malých skupinkách. Po viac než 3 mesiacoch si korčule obul aj hviezdny útočník Washingtonu Alexander Ovečkin. Je vidieť, že hokej mu chýbal a na ľade sa ukázal tak, ako ho poznáme.

Andrej Meszároš v reprezentácii.

Slušne si zarobil: Obranca Slovana Bratislava si v NHL prišiel na PARÁDNY balík peňazí!

Hoci v uplynulých štyroch sezónach obliekal dres Slovana Bratislava, má za sebou aj bohatú kariéru v NHL. Reč je o hokejovom obrancovi Andrejovi Meszárošovi (34), ktorý si vďaka pôsobeniu v zámorí zarobil slušný balík peňazí.

Capitals Bratislava.

Bratislava Capitals dlžali za prenájom desaťtisíce eur: Svoje záväzky sme uhradili, hlási klub

BRATISLAVA - Hokejový klub iClinic Bratislava Capitals uhradil všetky záväzky voči Správe telovýchovných a rekreačných zariadení (STaRZ) mesta Bratislava. Klub o tom informoval prostredníctvom tlačovej správy, ktorú zaslal médiám.

Na snímke bývalý slovenský hokejový obranca Ľubomír Višnovský počas pretekov motokár v rámci seriálu Moravského pohára na okruhu Slovakia Ring.

FOTO Višňovský sa po kariére vrátil na pretekárske okruhy: Autá vymenil za motokáry

Má tri tituly majstra Slovenska a o ďalší sa pokúša. Bývalý hokejista Ľubomír Višňovský (43) sa po konci aktívnej kariéry vrátil k pretekaniu na štyroch kolesách. Automobily však vymenil za menšie motokáry.